Phil Cambell wspomniał, jaką dostał złotą radę od Lemmy'ego, gdy dołączył do Motörhead

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=YZrntE3vNe8 screen: youtube.com/watch?v=YZrntE3vNe8

Phil Cambell wspomniał, jaką złotą radę dostał od Lemmy'ego, gdy dołączył do Motörhead

2020-11-04 12:07

Zespół Motörhead nadal otoczony jest swoistym kultem, a każda z historii zakulisowych jest bardzo ciekawa dla fanów. Phil Cambell wspomniał, jaką złotą radę dał mu Lemmy, na początku grania w zespole.

Mimo śmierci Lemmy'ego Kilmistera w 2015 roku, zespół Motörhead nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Każda historia zza kulis jest ciekawym smaczkiem dla fanów, którzy chętnie zapoznają się z anegdotami na temat Lemmy'ego i jego stylu życia. Phil Cambell zdradził, jaką radę dał mu Lemmy, gdy tylko zaczął grać w zespole.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Phil Cambell zdradził, jaką złotą radę dał mu Lemmy Kilmister

W wywiadzie dla ''Australian Rock Show'' Phil Campbell wspomniał, jaką złotą radę dał mu Lemmy Kilmister, gdy tylko Phil dołączył do Motörhead:

Kiedy dołączyłem do Motörhead powiedział mi jedno. Powiedział: „Phil, ufam tobie w stu procentach jeśli chodzi o muzykę. Grasz to, co uważasz za słuszne. Ale nie noś szortów na scenie”.

Wydaje mi się, że poprzedni gitarzysta, Brian Robertson, czasami nosił szorty na scenie. Powiedział też: „Pamiętaj, żeby nie zdzierać z fanów. Niech dostaną to, za co zapłacili”. Był bardzo konkretnym gościem, który lubił grać głośno.

Lemmy Kilmister odszedł 28 grudnia 2015.