PETA chce usunięcia teledysku The Offspring! Czy grupa skrzywdziła zwierzęta

i

Autor: screen: https://youtu.be/ESotrzAtglA

PETA chce usunięcia teledysku The Offspring! Czy grupa skrzywdziła zwierzęta

2021-05-17 11:32

Zespół The Offspring nie był nigdy za specjalnie kontrowersyjną kapelą, która narażałaby się komukolwiek. Niestety, punkowcy mają problem z PETĄ, która ma problem z jednym z ich teledysków.

Zespół The Offspring nigdy nie był za specjalne kontrowersyjny, nie narażał się nikomu i z nikim nie wchodził w konflikty. Niestety, jeden z klipów grupy trafił do organizacji PETA, która uważa, że zespół dopuścił się krzywdzenia zwierząt. O co chodzi?

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

The Offspring skrzywdzili zwierzęta? Chodzi o jeden z teledysków

W klipie do utworu 'We Never Have Sex Anymore', szympansy odgrywają scenki, które przedstawiają zachowania ludzi i to nie spodobało się organizacji PETA. W liście do wokalisty The Offspring, starsza menadżerka do spraw zwierząt w filmach organizacji PETA, stwierdziła, że klip stwarza ryzyko wznowienia handlu szympansami w Hollywood:

Tęsknimy za wieloma rzeczami z lat 90., ale wykorzystywanie zwierząt nie jest jedną z nich. Każda chwila, w której klip ten jest w sieci, niesie ryzyko wspierana okrutnego przemysłu, promowania handlu egzotycznymi zwierzętami i niweczy lata pracy na rzecz zwierząt, dzięki której niemal udało się zakończyć wykorzystywanie szympansów przez Hollywood. Tragiczna historia tych szympansów nie może się powtórzyć. Namawiamy was do usunięcia tego klipu natychmiast.

Teledysk możecie zobaczyć poniżej:

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!