Pełna chata - dom z serialu został sprzedany za ogromną kwotę. Ile trzeba było zapłacić?

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=yBxCJ6z1nP Screen: youtube.com/watch?v=yBxCJ6z1nP

Pełna chata - dom z serialu został sprzedany za ogromną kwotę. Ile trzeba było zapłacić?

2020-11-10 10:44

Serial ''Pełna Chata'' jest kultowy i dla bliźniaczek Olsen stał się pewnego rodzaju trampoliną do sławy. Słynny dom został niedawno sprzedany za ogromną kwotę. Ile trzeba było zapłacić za słynne cztery ściany?

Serial ''Pełna Chata'' należy do grona tych produkcji, które stały się kultowe i bardzo ważne dla wielu ludzi. Jeżeli jesteście z pokolenia, które pod koniec XX wieku było już świadome, to z pewnością gdzieś przewinął się wam ten serial. ''Pełna Chata'' była także trampoliną do sukcesu bliźniaczek Olsen, które później były gwiazdami dziecięcego kina. Teraz słynny dom z serialu został sprzedany i to za niezłą kasę.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Dom z ''Pełnej Chaty'' został sprzedany za niezłą kasę! Ile trzeba było zapłacić?

Warto podkreślić, że mówimy o domu który był pokazywany z zewnątrz na przebitkach, ponieważ wszystko co działo się we wnętrzu, realizowano w studiu telewizyjnym. Jaka więc była cena za dom, pod który przyjeżdża masa fanów, by zrobić sobie zdjęcie na słynnych schodkach? Pierwotnie cena wynosiła 6 milionów dolarów, jednak finalnie nieruchomość poszła za 5,3 miliona dolarów. Chyba nie jest tak źle? Chociaż, ciekawe, czy osoba która kupiła dom, liczy się z tym, że przyjeżdżać tam będzie masa fanów? Widać taka cena popularności.