Pamiętacie 'Malucha', którego z Polski otrzymał Tom Hanks? Auto zostało sprzedane na ogromne pieniądze i wesprze szczytny cel

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Elblag126p/photos

Pamiętacie 'Malucha', którego z Polski otrzymał Tom Hanks? Auto zostało sprzedane na ogromne pieniądze i wesprze szczytny cel

2022-03-10 15:11

Akcja z Fiatem 126p dla Toma Hanksa była bardzo głośna, a gdy w końcu udało się go przekazać aktorowi, ten był absolutnie zaskoczony i oczywiście szczęśliwy. Teraz samochód ma nowego właściciela, a kwota za którą został kupiony, zasili szczytny cel.

To, że Tom Hanks jest fanem Fiatów 126p, było wiadomo od dłuższego czasu, głównie dzięki temu, ze aktor często robił sobie zdjęcie z kultowym autem, gdy tylko gdzieś na nie trafił. Stąd powstał pomysł, by sprezentować auto aktorowi i gdy w końcu do niego trafiło, ten nie krył radości. Teraz samochód zmienił właściciela, ponieważ został sprzedany na aukcji. Zawrotna kwota jaką osiągnął, wsparła szczytny cel.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Fiat 126p Toma Hanksa, został sprzedany na specjalnej aukcji. Kwota zasili szczytny cel

Auto zostało wystawione na sprzedaż za pośrednictwem amerykańskiego serwisu aukcyjnego Bring A Trailer. Wszystko po to, by zasilić Elizabeth Dole Foundation. Celem kampanii jest wsparcie osób, które opiekują się rannymi żołnierzami amerykańskiej armii oraz weteranami wojennymi. Często osoby, które opiekują się weteranami, to najbliższa rodzina, a po zakończeniu misji, żołnierze nie mają odpowiedniego wsparcia ze strony państwa. Tom Hanks wchodzi w skład rady programowej kampanii, stąd przekazanie pieniędzy na ten cel.

Warto dodać, że na tapicerce, od strony kierowcy, aktor został autograf oraz dorzucił skórzane rękawiczki, które według niego, pasują do klimatu auta.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]