Ozzy Osbourne mówi o jego obecnej realcji z Tonym Iommim: Jesteśmy ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej

i

Autor: Screen: youtube.com/watch?v=Zxjz6VhUOr8 Screen: youtube.com/watch?v=Zxjz6VhUOr8

Ozzy Osbourne mówi o jego obecnej realcji z Tonym Iommim: Jesteśmy ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej

2020-11-12 9:08

Ozzy Osbourne i Tony Iommi, przez lata mieli ze sobą różne relacje. Jak się okazuje, panowie obecnie są ze sobą w świetnym kontakcie, co bardzo ceni sobie Ozzy.

W relacji Ozzy'ego Osbourne'a i Tony'ego Iommi'ego były lepsze i gorsze chwile, które często przekładały się na to, co działo się z marką Black Sabbath. Po latach sporów, panowie w końcu doszli do porozumienia i udało im się w godny sposób zakończyć działalność macierzystej grupy. Mimo tego, że zespół oficjalnie już nie gra, panowie nadal mają ze sobą kontakt i wspierają się.

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Ozzy o swojej relacji z Tonym Iommim: Jesteśmy ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej

W wywiadzie dla podcastu Matta Pinfield, Ozzy zdradził, jak wygląda jego relacja z Tonnym Iommim:

Od kiedy półtora roku temu się poskładałem, Tony okazał mi ogromne wsparcie. Naprawdę, ogromne. Przez ostatnie półtora roku jesteśmy ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Przez lata nie dogadywaliśmy się. Ale to, co było kiedyś… (...) Kiedy leżysz w łóżku poznajesz swoich prawdziwych przyjaciół. Jonathan Davis z Korna, którego ledwie znałem z czasów Ozzfest, też okazał duże wsparcie. Kiedy jesteś uziemiony ważne jest, że ktoś o tobie myśli. Jeden telefon czy SMS znaczy wtedy dla ciebie wiele.

Przypomnijmy, że Ozzy Osbourne planuje wydać nowy album i jak podkreśla, po tym jak wrócą koncerty, zagra jeszcze pożegnalną trasę koncertową, której cześć odbędzie się w towarzystwie zespołu Judas Priest.