Ozzy kończy prace nad nową płytą! Poznaliśmy nazwiska gości i jest nieźle!

i

Autor: screen: https://youtu.be/dBF78tA443A

Ozzy kończy prace nad nową płytą! Poznaliśmy nazwiska gości i jest nieźle!

2020-12-18 10:10

Ozzy Osbourne nie ma ostatnio łatwo, jednak postanowił się nie poddawać i pracować nad nowymi rzeczami. Okazuje się, że wokalista kończy prace nad nowym krążkiem, gdzie pojawią się bardzo ciekawi goście. Kogo usłyszymy na nowym albumie?

Ozzy Osbourne ma ostatnio mocno pod górkę, nie dość, że odwołano całą trasę pożegnalną, do tego Ozzy musi siedzieć w domu, to jeszcze problemy zdrowotne dają się we znaki. Na szczęście artysta się nie poddaje i zamierza wydać nowe rzeczy! Teraz już wiemy, że kolejny krążek jest na ukończeniu, a co najlepsze, pojawią się tam goście specjalni. Czego możemy się spodziewać na nowej płycie?

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Ozzy Osbourne zgromadził niezłą listę gości na nowej płycie. Kogo usłyszymy?

O szczegółach albumu Ozzy'ego opowiedział Andy Watt, który zdradził w rozmowie z 'Guitar World':

Prace są zaawansowane, ale wiesz, COVID wszystko utrudnia. Codziennie przed pracą poddajemy się testom, a w studiu jestem tylko ja, Ozzy i realizator. Teraz wszystko więc zajmuje nieco dłużej. Niektóre z piosenek na płycie trwają po 8-9 minut i są szalone. Jestem tą płytą podekscytowany. (...)

Będzie kilku gości. Nie mogę niczego powiedzieć na pewno zanim nie zakończymy pracy, ale podstawowe ścieżki nagrałem z Chadem Smithem i Robertem Trujillo. Kilka kawałków zagrał także Taylor Hawkins z Foo Fighters. Jego styl przypomina płyty Ozzy’ego z lat 80. Dla rockowego fana fajnie będzie jak na połowie płyty zagra Chad Smith, a na drugiej Taylor Hawkins.

Ciekawe jest ponowne spotkanie muzyczne z Robertem Trujillo, który przez lata grał z Ozzym, zanim przeszedł do Metalliki. Kiedy możemy spodziewać się nowego krążka? Tego nie wiadomo, jednak będzie to wyjątkowo szybko, ponieważ album 'Ordinary Man' wyszedł w lutym 2020 roku.