Serial o Obi-Wanie Kenobim coraz bliżej, a do sieci wyciekł opis walki z Lordem Vaderem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=rEq1Z0bjdwc

Obi-Wan Kenobi - serial otrzymał datę premiery. Co wiadomo o nowym serialu ze świata Star Wars?

2022-02-10 12:24

Świat seriali ze świata Star Wars mocno się rozwija i widać, że to właśnie w taką stronę będzie zmierzało uniwersum stworzone przez George'a Lucasa. Ogłoszono oficjalną datę premiery serialu o ObI-Wanie Kenobim, w którego ponownie wcieli się Ewan McGregor. Co wiemy o produkcji?

Świat Gwiezdnych Wojen rozrasta się coraz bardziej i to wszystko dzięki serialom, które są bardzo ciepło przyjmowane przez fanów i krytyków. Po nagrodzonym wielokrotnie 'The Mandalorian' oraz 'The Book of Boba Fett', przyszedł czas na wyczekiwaną historię Obi-Wana Kenobiego. Ogłoszono oficjalną datę premiery serialu i pokazano plakat.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Obi-Wan Kenobi - serial otrzymał datę premiery oraz plakat. Co wiadomo o produkcji?

Serial ukaże się na platformie Disney+ 25 maja 2022 roku, czyli równo na 45-lecie Gwiezdnych Wojen. Zapowiedziano, że serial będzie raczej mini produkcją, która zamknie się w jednym sezonie. W serii zobaczymy lata życia Obi-Wana między 'Zemstą Sithów', a 'Nową nadzieją', co też może wyjaśnić kilka ciekawych wątków. Wiadomo, że pojawi się w serialu Hayden Christiansen, który wystąpi w roli Anakina Skywalkera/Dartha Vadera. Do roli mistrza Jedi wraca oczywiście Ewan McGregor. Poniżej możecie sprawdzić oficjalny plakat serialu:

Gwiezdne Wojny - najlepsze tatuaże fanów serii