Blaze Bayley cieszy się, że ludzie nadal go nienawidzą za płyty z Iron Maiden

i

Autor: screen: https://youtu.be/HOBsqPgdsDg

Muzyka metalowa to brzmienia diabła? Były wokalista Iron Maiden wyjaśnił dlaczego

2022-02-10 10:47

Od zawsze mówiło się, że muzyka rockowa to dzieło samego diabła i trzeba uważać. Te słowa to oczywiście bujda i wszystko zrobione na wyrost, jednak były wokalista Iron Maiden ma pewną teorię, według której faktycznie, muzyka metalowa to dzieło samego diabła.

Muzyka metalowa od zawsze wzbudza wiele emocji, jednocześnie będąc uznawaną za muzykę szatana, która ma zły wpływ na odbiorców. To oczywiście wszystko mocno na wyrost i można traktować to w kategoriach bujdy, jednak były wokalista Iron MaidenBlaze Bayley wyjaśnił jak to widzi.

Co tam w środku gra - Iron Maiden - Senjutsu

Metal jest muzyką diabła? Blaze Bayley tak właśnie twierdzi i ma na to wyjaśnienie

Blaze Bayley w wywiadzie dla „Metal Pilgrim”, opowiedział o różnych modach w muzyce rockowej, które finalnie klasyczny metal przetrwał. Czemu? Bo to muzyka samego diabła:

Grunge miał swoją chwilę, ale nie przetrwał. Metal nie staje się coraz popularniejszy, ale też nie odchodzi. Kiedy widzisz na żywo metalowy zespół, który wierzy w siebie i dobrze gra, nie możesz się powstrzymać. Bo to muzyka diabła – nie da się jej oprzeć i zrobisz wszystko, żeby posłuchać więcej. Metal potrafi cię osaczyć, łapie cię. Wykracza poza mody. Byłem niemodny przez większość z 35 lat na scenie i nadal będę niemodny, ale metal będzie dalej trwał.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć