BODOM AFTER MIDNIGHT

i

Autor: Napalm Records / screen z YouTube: Napalm Records BODOM AFTER MIDNIGHT

Bodom After Midnight składa hołd płytą Paint The Sky With Blood

2021-04-26 12:36

Do sieci 23 kwietnia 2021 roku trafiła najnowsza Ep-ka Paint the Sky with Blood od Bodom After Midnight. To hołd złożony Alexiemu Laiho. Wizjoner, muzyczny przewodnik i wirtuoz, właśnie tak mówią o zmarłym 29 grudnia 2020 roku muzyku wszyscy, którzy zdążyli go poznać. Ten wyjątkowy gitarzysta na stałe zapisał się w pamięci fanów, ale też przyjaciół, których systematycznie spotykał na wielu scenach na całym świecie .

Bez wątpienia album ten był jednym z najbardziej wyczekiwanych w ostatnim czasie przez fanów Bodom after Midnight. Wokół wydania i premiery pojawiało się sporo spekulacji, ale teraz w końcu poznaliśmy szczegóły Mamy dla Was i dobre i złe informacje. 

Bodom After Midnight składa hołd Alexiemu Laiho

Bodom After Midnight składa hołd Alexiemu Laiho w wyjątkowy sposób. Otóż okazuje się, że to wyczekiwane i pełnowymiarowe wydawnictwo okazuje się być jedyną twórczością jako pozostawi po sobie Bodom After Midnight. Wszyscy fani Alexiego, ale też przede wszystkim jego koledzy twierdzą jednogłośnie, że ten był jedynym w sowim rodzaju gitarzystą, a ten rodzaj uczczenia jego pamięci musi być wyjątkowy, podobnie jak on był wyjątkowym muzykiem i przede wszystkim człowiekiem.  

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Paint the Sky with Blood to oczywiste potwierdzenie nietuzinkowego talentu Alexiego Laiho. W wydaniu usłyszymy również jego kolegów z zespołu m.in. Daniela Freyberga, Waltteri Väyrynenema, Mitji Toivonena i Vili Itäpelto.

Bodom After Midnight o płycie

Członkowie zespołu Bodom After Midnight opowiadają o nowym wydaniu i wspominają zarazem swojego przyjaciela. - Podobnie jak my, Alexi był zachwycony tymi piosenkami i chciał je wydać, cieszymy się więc, że możemy spełnić jego życzenie. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy zaszczyceni i dumni, że mogliśmy być częścią jego ostatniego projektu twórczego i że teraz możemy go pokazać tak, jak on chciał. Nadszedł czas, by jeszcze raz wypuścić bestię z klatki, by uczcić muzykę, jaką tworzył Alexi, jego dziedzictwo i jego samego - mówią rozmawiając z dziennikarzami śledzącymi muzyczne poczynania muzyków. Przypomnijmy, że przyczyną śmierci muzyka było alkoholowe zwyrodnienie tkanki łącznej wątroby oraz trzustki, które spowodowane było zażyciem opioidów, leków nasennych oraz przeciwbólowych.

Sonda
Bodom After Midnight - lubisz ten zespół?