Nowe utwory System Of A Down - wiadomo, kto przekonał muzyków do nagrania nowych piosenek

i

Autor: screen: https://youtu.be/XqmknZNg1yw screen: https://youtu.be/XqmknZNg1yw

Nowe utwory System Of A Down - wiadomo, kto przekonał muzyków do nagrania nowych piosenek

2020-11-06 14:31

Na nowe utwory od System Of A Down musieliśmy czekać aż 15 lat, jednak w końcu cierpliwość została wynagrodzona. Wiemy też, kto zmotywował muzyków do tego, aby zebrać się i razem stworzyć nową muzykę.

Nowe utwory System Of A Down, to wydarzenie, które zelektryzowało cały świat muzyki rockowej. Grupa po 15 latach wydała dwa single, które zostały nagrane, by zwrócić uwagę na konflikt w Górskim Karabachu. Fani się cieszą i zadają pytania, kiedy dostaniemy więcej, a na dodatek zastanawiają się, kto zmotywował artystów do tego, by w końcu coś razem nagrać. Okazuje się, że tą osobą był John Dolmayan!

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

John Dolmayan: Niezależnie od naszych relacji i przeszłości, powinniśmy odłożyć wszystko na bok

W wywiadzie dla ''Rolling Stone'', John Dolmayan wyjawił, że to on zmotywował kolegów do wspólnej pracy nad muzyką:

Wysłałem im wiadomość: „Niezależnie od naszych relacji i przeszłości, powinniśmy odłożyć wszystko na bok, wejść do studia i stworzyć piosenkę dla naszych ludzi, żeby zwrócić uwagę całego świata na tę sytuację”. Dostałem bardzo pozytywne odpowiedzi.

Z kolei, Serj Tankian dodał:

Nie robię tego jako artysta dla siebie czy System Of A Down, ani dla innych członków zespołu. Robimy to dla naszych ludzi. To nie jest decyzja artystyczna, ani biznesowa. To przejaw aktywizmu.

Czy to ułatwi drogę do nowego albumu System Of A Down? Tego nie wiadomo, jednak muzycy uciekają od jakichkolwiek deklaracji. Ostatnim krążkiem zespołu jest podwójny album ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku.

Sonda
Który, z nowych numerów System Of A Down bardziej Ci się podoba?