Ostatni koncert AC/DC. Czy to koniec działalności zespołu? Zobacz VIDEO

i

Autor: Bulls

Nowa płyta AC/DC podbiła listy sprzedaży w 18 krajach! Grupa dziękuje fanom

2020-11-25 9:32

Nowa płyta AC/DC to prawdziwe wydarzenie dla wszystkich fanów i całego świata rockowego. Okazuje się, że album jest także wielkim hite sprzedażowym, o czym świadczyć może fakt, że podbił listy sprzedaży w 18 krajach!

Nowa płyta AC/DC była w pewnym momencie pod znakiem zapytania, jednak w końcu artyści dogadali się między sobą i zrealizowali krążek ''Power Up''. Okazuje się, że album wywołuje nie tylko wiele pozytywnych emocji, ale jest także prawdziwym hitem sprzedażowy. Grupa postanowiła podziękować za wspaniały wynik, który został osiągnięty w 18 krajach.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Nowa płyta AC/DC stała się hitem sprzedażowym w 18 krajach

Album ''Power Up'' zadebiutował na pierwszych miejscach list przebojów w Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Nie wiadomo jak sytuacja ma się w Polsce, ale tego powinniśmy dowiedzieć się wkrótce, gdy OLiS opublikuje swoją listę sprzedaży. AC/DC postanowili podziękować za kupno ich albumu, umieszczając na swoim facebooku specjalną grafikę.

Przypomnijmy, że album ''Power Up'' cały czas dostępny jest w sprzedaży i można go nabyć w kilku wersjach, w tym specjalny opakowaniu deluxe.