Netflix zmieni się w telewizję? Trwają testy na platformie

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=SqSiUVUvVCE screen: youtube.com/watch?v=SqSiUVUvVCE

Netflix zmieni się w telewizję? Trwają testy na platformie

2020-11-10 10:21

Netfilx jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie i jak widać, cały czas są plany, by w jakiś sposób urozmaicić korzystanie z platformy. Tym razem ogłoszono, że jest opcja, aby Neflix stał się czymś w rodzaju telewizji.

Netflix jest jedną z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie i wygląda na to, że pozycja platformy raczej nie zostanie osłabiona. Tym razem gigant streamingowy postanowił przetestować nową opcję, która ma sprawdzić, czy przyjmie się opcja telewizji w obrębie Netflixa.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Netflix stanie się telewizją? Takie są plany

Na początku musimy wszystkich uspokoić, nadal będzie dostępna opcja swobodnego wyboru, jednak Netflix ma w planach wprowadzenie dedykowanych kanałów, które będą miały ustalone co ma zostać pokazane na ekranie. Najprościej, będą to kanały w obrębie platformy z jej produkcjami. Po co? Władze Netflixa twierdzą, że chcą odciążyć użytkowników od opcji wyboru, która często zabiera masę czasu lub zniechęca do obejrzenia czegokolwiek, ponieważ materiałów jest sporo.

Opcja netflixowej telewizji testowana jest we Francji, jednak mówi się o tym, że zostanie udostępniona wszystkim jeszcze w grudniu.