Netflix jednak nie zakaże współdzielenia kont? Jest komentarz dyrektora firmy

i

Autor: screen: https://youtu.be/SqSiUVUvVCE

Netflix jednak nie zakaże współdzielenia kont? Jest komentarz dyrektora firmy

2021-04-22 11:18

O tym, że Netflix ma pomysł, aby zakazać współdzielenia kont, mówi się od jakiegoś czasu, co wywołuje wiele dyskusji. Sprawa wróciła niedawno i okazuje się, że zdanie włodarzy chyba się zmieniło. Czy pomysł z zakazem współdzielenia kont już odszedł w niepamięć?

O tym, że posiadając konto na Netflixie, współdzieli się je z innymi osobami, wie chyba każdy. W pewnym momencie pojawił się pomysł zarządców platformy, by zakazać współdzielenia kont, co jak łatwo się domyślić, jest związane z pieniędzmi. Użytkownicy przestraszyli się i jak się okazuje, chyba niesłusznie, bo pomysł jednak nie wejdzie w życie.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Współdzielenie kont na Netflixie nadal będzie możliwe? Chyba włodarze zrezygnowali z poprzedniego pomysłu

Gdy tylko pojawiły się informacje o zakazie współdzielenia kont, wielu użytkowników zadeklarowało, że zrezygnuje z użytkowania platformy na stałe. Widać, że te głosy dotarły do włodarzy Netflixa, bo jest reakcja. Podczas spotkania inwestorów platformy poruszono ten temat i jak powiedział dyrektor operacyjny, Greg Peters:

Testujemy wiele rozwiązań, ale nigdy nie wprowadzimy czegoś, co wyglądałoby jak przykręcanie śruby. Konsumenci muszą mieć poczucie, że to wszystko ma dla nich sens i rozumieją zastosowane rozwiązania.

Czy pomysł całkowicie zostanie porzucony? Tego nie wiadomo, jednak bardzo możliwe, że coś zostanie wymyślone, by jednak w jakiś sposób ukrócić współdzielenie kont.

Sonda
Czy jesteś fanem Netflixa?