„Facet z Florydy”, czyli Netflix zapowiada przewrotny serial

i

Autor: JACKSON LEE DAVIS/NETFLIX „Facet z Florydy”, czyli Netflix zapowiada przewrotny serial

Serialowe nowości

Netflix bierze się za Twittera. O „Facecie z Florydy” słyszał pewnie każdy z was

2023-03-28 16:05

Twitterowy profil Florida man cieszył się swojego czasu olbrzymią popularnością. Zamieszczano tam nagłówki dotyczące kuriozalnych występków i przestępstw, rzekomo, popełnianych przez tytułowego faceta z Florydy. Netflix postanowił przyjrzeć się tej historii i stworzyć inspirowany nią serial.

„Facet z Florydy” to nadchodząca produkcja w klimatach noir, zapowiada jako szaleńcza jazda w pełnym słońca stanie, który jak magnes przyciąga typów spod ciemnej gwiazdy. Premiera na Netfliksie już za kilkanaście dni, a tymczasem doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi.

„Facet z Florydy”, czyli Netflix zapowiada przewrotny serial

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy byłego gliniarza z problemami, który zostaje zmuszony do powrotu na rodzimą Florydę, aby odnaleźć zbiegłą dziewczynę gangstera z Filadelfii. To zlecenie miało być szybką robotą, ale zmienia się w opętańczą i zagmatwaną ekspedycję, w trakcie której na jaw wychodzą głęboko skrywane rodzinne sekrety. Próby czynienia dobra w miejscu, w którym zło rozgościło się na dobre, okazują się coraz bardziej jałowe.

Za powstanie serialu odpowiada Donald Todd, twórca „This Is Us”, a w rolach głównych wystąpili Edgar Ramírez, Abbey Lee, Anthony LaPaglia, Otmara Marrero, Lex Scott Davis, Emory Cohen, Clark Gregg, Isaiah Johnson, Paul Schneider i Lauren Buglioli. „Facet z Florydy” to 7-odcinkowy miniserial, który zawita w bibliotece Netfliksa już 13 kwietnia 2023 roku.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Źródło: Netflix bierze się za Twittera. O „Facecie z Florydy” słyszał pewnie każdy z was