Najpopularniejszy muzyk wśród aktorów: Paweł Domagała!  Zobacz teledysk do „Milcz” - utworu promującego film „Na chwilę, na zawsze”!

i

Autor: Matriały prasowe

Najpopularniejszy muzyk wśród aktorów: Paweł Domagała! Zobacz teledysk do „Milcz” - utworu promującego film „Na chwilę, na zawsze”!

2021-01-19 12:59

Chociaż z zawodu jest aktorem, od kilku lat śmiało podbija rynek muzyczny. W sieci pojawił się nowy utwór artysty, który promuje film 'Na chwilę, na zawsze'.

Paweł Domagała to absolwent warszawskiej Akademii Teatralnej, gwiazda serialu 'Żmijowisko' oraz takich filmów jak m.in. 'Gotowi na wszystko'. 'Exterminator' czy 'Planeta Singli'. Artysta jest także laureatem nagrody Fryderyka oraz niekwestionowanym królem polskiego YouTube’a - jego teledyski w serwisie zostały odtworzone już ponad 200 milionów razy, w tym hit 'Weź nie pytaj' - 127 milionów!

Wkrótce Pawła Domagałę poznamy w zupełnie nowej roli. Wszechstronnie utalentowany twórca jest pomysłodawcą oraz współscenarzystą poruszającego i wartościowego filmu 'Na chwilę, na zawsze'. Pawła Domagałę zobaczymy także na ekranie, obok Martyny Byczkowskiej, znanej z brawurowej roli w serialu Netfliksa 'W głębi lasu', oraz m.in. Olafa Lubaszenki, Kingi Preis czy Ireneusza Czopa. Usłyszymy go także w promującej film piosence „Milcz”, do której teledysk opublikował dziś, w dniu swoich urodzin. 'Na chwilę, na zawsze' - opowieść w reżyserii Piotra Trzaskalskiego o spotkaniu rockmana i wschodzącej piosenkarki.

Zobacz teledysk do „Milcz” - utworu promującego film „Na chwilę, na zawsze”!

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?