Na noże 2 - są pierwsze zdjęcia z planu! Kto zagra w kontynuacji

i

Autor: screen: https://youtu.be/0PKbIBDABf8

Na noże 2 - są pierwsze zdjęcia z planu! Kto zagra w kontynuacji

2021-06-30 9:00

Film 'Na noże' zyskał wielu fanów, okazując się prawdziwym hitem i nic dziwnego, że powstaje kontynuacja. Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące obsady, premiery i fabuły, a do sieci trafiły specjalne fotosy z planu.

Film 'Na noże' stał się niespodziewanym hitem, który zyskał wielu fanów i kwestią formalności było ogłoszenie drugiej części. Wiemy coraz więcej na temat kontynuacji, a obsada robi spore wrażenie. Kto pojawi się w 'Na noże 2' i o czym opowie fabuła? To trzymane jest w tajemnicy, chociaż są pierwsze przecieki.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Na noże 2 - są pierwsze fotosy z planu. Znamy też obsadę

Jak ogłosił serwis 'THR' do obsady filmu 'Na noże 2' dołączył Leslie Odom Jr. a przypomnijmy, że wcześniej ogłoszona takie nazwiska jak: Dave Bautista, Edward Norton, Kathryn Hahn, Janelle Monáe oraz oczywiście Daniel Craig jako Benoit Blanc. Co do fabuły, jedyne co wiadomo, że film kręcono w Grecji, także to może nakierować na fakt, że akcja przeniesie się właśnie tam. Warto też dodać, że powstanie trzecia część, do której Netflix wykupił już prawa. Platforma zapłaciła w sumie 450 milionów dolarów.

W sieci pojawiło się trochę zdjęć z planu, które możecie zobaczyć poniżej:

Kiedy odbędzie się premiera? Tego jeszcze nie ogłoszono, jednak patrząc na to, jak dobra była pierwsza część, warto poczekać.

Sonda
Czy Disney słusznie zablokował te filmy?