Myles Kennedy: Slash pracuje nad nową płytą!

i

Autor: screen: youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g screen: youtube.com/watch?v=bC8EmPA6H6g

Myles Kennedy: Slash pracuje nad nową płytą!

2020-11-09 11:40

Nowa płyta Guns N' Roses to marzenie wielu fanów, jednak zanim się to stanie, Slash ma inne plany. Ujawnił to Myles Kennedy, który współpracuje ze Slashem i twierdzi, że nowa płyta gitarzysty jest w przygotowaniu.

Na nową płytę Guns N' Roses czekają fani na całym świecie i to głównie od momentu, gdy Slash i Axl dogadali się między sobą. Po świetnie przyjętych koncertach, zespół nie za bardzo ma chęć na wydanie nowego krążka i wygląda na to, że wszystko odłoży się jeszcze bardziej w czasie, ponieważ Slash nagrywa nowy album! O wszystkim powiedział Myles Kennedy.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

Powstaje nowa płyta Slasha! Myles Kennedy to potwierdził

W wywiadzie dla ''Consequence Of Sound'', Myles Kennedy powiedział, co obecnie ma w planach Slash:

Pracujemy nad nowym materiałem tak naprawdę od kilku lat. Właściwie od ostatniej trasy, a nie pamiętam już, kiedy to było. Zawsze pojawiają się jakieś nowe pomysły. Ze względu na sytuację musimy poczekać, co dalej z tym materiałem, ale zawsze w zanadrzu mamy jakieś pomysły.

Wygląda na to, że prędzej czy później, dostaniemy nowy album od Slasha, jednak nie wiadomo, czy nagle nie pojawi się nowe Guns N' Roses. Jedno jest pewne, coś nowego od gitarzysty się pojawi, także fani mogą być spokojni.