Miley Cyrus zapowiada płytę z coverami Metalliki! Kiedy premiera?

2020-10-21 15:47
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=Y8JPyb7-nUE

Z dnia na dzień, Miley Cyrus zaskakuje, pokazując, że coraz bardziej idzie w stronę muzyki rockowej. Tym razem artystka zapowiedziała, że zamierza nagrać album z coverami zespołu Metallica!

Miley Cyrus robi ostatnio wszystko, by zwrócić na siebie uwagę i jak widać udaje się. Niedawno wokalistka zapowiedziała, że jej najnowszy album będzie inspirowany Metalliką i Britney Spears, potem Miley zagrała koncert z numerami The Cure. Jakby tego było mało, wokalistka zapowiedziała, że planuje nagrać album z coverami Metalliki.

MILEY CYRUS ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH I ZAGRAŁA KONCERT Z UTWORAMI THE CURE I THE CRANBERRIES


Miley Cyrus planuje wydać album z coverami Metalliki

Jak wynika z rozmowy z magazynem 'Interview', Miley Cyrus wcześniej pracowała nad albumem z piosenkami Metalliki, a teraz wróciła do projektu:

Wcześniej pracowaliśmy nad albumem z coverami Metalliki i znów wróciłam do tego projektu. (...)

Mamy szczęście, że możemy cały czas pracować nad naszą muzyką. Początkowo wydawało mi się, że cała ta sytuacja jest mało inspirująca, ale teraz wcisnęłam gaz do dechy.

Warto przypomnieć, ze jakiś czas temu wokalistka wykonała numer 'Nothing Else Matters'. Cover został bardzo pozytywnie przyjęty, także jest szansa, że cały album zostanie cierpło przyjęty.

NOWA PŁYTA SOAD POWSTANIE? SHAVO ODADJIAN: JESTEM OPTYMISTĄ