Co wiesz o Michałowej? Sprawdź w quizie, czy pamiętasz najlepsze powiedzonka uwielbianej bohaterki serialu “Ranczo”

i

Autor: AKPA Quiz o Michałowej z "Rancza"

quizy

Michałowej z "Rancza" to uwielbiana postać! Co o niej wiesz? Rozwiąż quiz o charakternej gospodyni księdza z serialu

2024-07-08 15:15

Serial "Ranczo" udowodnił widzom, jak ważny jest scenariusz, umiejętne rozpisanie historii i łączenie ze sobą przeróżnych wątków. Produkcja słynie ze świetnie napisanych postaci, a na tym tle z pewnością wyróżniają się charyzmatyczne, zapadające w pamięć bohaterki kobiece. Jedną z takowych jest słynna Michałowa! Co wiesz o gospodyni księdza?

Przez lata emisji serialu Ranczo widzom dane było zapoznać się z przeróżnymi bohaterami i bohaterkami. Zwracając jednak bardziej uwagę na postaci kobiece, takowych w Wilkowyjach pojawiło się naprawdę sporo: Lucy, Klaudia, Halina Kozioł, księgowa Lodzia, Doktorowa, słynna trójka, czyli Solejukowa, Hadziukowa i Więcławska, Kinga, Monika, czyli charakterna agentka Kusego, zalotna Wioletka czy pochodząca z Włoch policjantka, która podbiła serce miejscowego polonisty Witebskiego - Francesca. Ale nie można zapominać o tej jednej, zupełnie jedynej i wyjątkowej, czuli Michałowej! Niezastąpiona gospodyni księdza proboszcza Piotra, traktująca go niemal jak własnego syna, zawsze mająca swoje zdanie i ostatni komentarz w każdej sprawie, a przy tym wspaniale gotująca, wbrew pozorom otwarta na innych i inność i mająca naprawdę dobre serce Michałowa bezsprzecznie podbiła serca widzów.

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!

Quiz o Michałowej z "Rancza"

Czy pamiętasz pewne szczegóły z życia uwielbianej gospodyni księdza Kozioła? Masz w pamięci jej zupełnie już kultowe powiedzonka?

Rozwiąż nasz quiz:

Co wiesz o Michałowej? Sprawdź w quizie, czy pamiętasz najlepsze powiedzonka uwielbianej bohaterki serialu “Ranczo”

Pytanie 1 z 10
Dlaczego wszyscy mówili na bohaterkę "Michałowa"?
Listen on Spreaker.