Michael Keaton powraca do roli Batmana! Są pierwsze zdjęcia i to w nowym stroju

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=t2CjYRuSB3U

Michael Keaton powraca do roli Batmana! Są pierwsze zdjęcia i to w nowym stroju

2022-02-16 14:52

Michael Keaton jest uznawany przez wielu fanów DC, za jednego z najlepszych odtwórców Mrocznego Rycerza. W końcu, udało się go namówić do powrotu do słynnej postaci i wiadomo, że pojawi się on w filmie 'Batgirl'. Jakby tego było mało, wiadomo jak będzie wyglądał jego nowy strój!

Michael Keaton był od zawsze uznawany za jednego z najlepszych odtwórców Batmana i widać, że do serca wzięli sobie to również twórcy. Aktor wraca do roli Mrocznego Rycerza i poznaliśmy wygląd jego nowego stroju! Czego jeszcze można się spodziewać po kolejnym wcieleniu się w postać Batmana przez Keatona?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Michael Keaton powraca do roli Batmana! Są pierwsze zdjęcia i to w nowym stroju

Pierwszym pojawieniem się Keatona w odświeżonej wersji jego Batmana, będzie film 'Flash', w którym uniwersum DC, ma pokazać koncepcje równoległych światów. To właśnie dlatego jest możliwość pojawienia się Keatona. W filmie 'Batgirl', który ma pojawić się na platformie HBO Max, również zobaczymy Batmana w wersji Michaela Keatona, a na zdjęciach poniżej, możecie zobaczyć, jakim zmianom uległ jego strój:

Przypomnijmy, że w rolę człowieka nietoperza aktor wcielał się dwukrotnie - w 1989 (Batman) i 1992 (Powrót Batmana). Dla wielu fanów przygód Bruce'a Wayne'a, Keaton to jeden z najlepszych odtwórców tej roli. Filmy wyreżyserował Tim Burton, co tylko dodawało klimatu. Nie wiadomo czy nad sekwencjami z tą wersją Batmana jakkolwiek czuwa Tim Burton, jednak samo nazwisko Keaton, w zestawieniu z Batmanem, robi spore wrażenie i wywołuje uśmiech na twarzach fanów.

Te gry obchodzą swoje 20. urodziny!