Metalowe Zwierzaki - 5. edycja charytatywnej imprezy dla zwierzaków. Najważniejsze informacje

i

Autor: Materiały prasowe Szczegóły imprezy charytatywnej na rzecz zwierzaków - Metalowe Zwierzaki

Metalowe Zwierzaki - 5. edycja charytatywnej imprezy dla zwierzaków. Najważniejsze informacje

2022-05-18 15:28

28 maja, w warszawskim klubie Piękny Brzeg, odbędzie się kolejna edycja Metalowych Zwierzaków - imprezy charytatywnej dla zwierzaków. Przed nami piąta już edycja wydarzenia - gdzie się ono odbędzie i ile kosztują bilety? Sprawdźcie informacje w tekście.

Świat muzyki rockowej od zawsze blisko związany jest ze światem zwierząt. Wśród muzyków reprezentujących ten gatunek nie trudno wymienić kilku, którzy wykazywali się wyjątkową miłością dla “naszych braci mniejszych”. Najbardziej znanym pozostanie Freddie Mercury - miłośników kotów, które od zawsze stanowiły ważną część jego życia. Muzyk miał kilka kotów, a kontakt z nimi był dla niego tak ważny, że nawet będąc z dala od domu w trasach koncertowych regularnie dzwonił do swoich kocich podopiecznych. Innym znanym miłośnikiem zwierząt jest chociażby Paul McCartney - muzyk w 1968 roku został właścicielem przepięknego owczarka angielskiego, imieniem Martha. Była ona tak ważna dla artysty, iż ten napisał poświęcony jej utwór - znacie kompozycję Martha My Dear Beatlesów? To właśnie na cześć swojej pupilki Paul napisał tą piosenkę.

Wokalista grupy Chemia o płycie „Something to belive in”

Metalowe Zwierzaki 2022 - szczegóły charytatywnej imprezy

Nie dziwi więc, że fani rocka i metalu często sami też nie pozostają obojętni na los potrzebujących zwierzaków. Przykładem takiego działania jest znana w środowisku impreza Metalowe Zwierzaki. W tym roku zorganizowana zostanie piąta już edycja tego wydarzenia, a odbędzie się ono 28 maja, w warszawskim klubie Piękny Brzeg. W ramach imprezy zagrają

  • Zmarłym
  • Chimera
  • Backbone
  • Varnheim
  • My Heart In Atrophy

Bilety wstępu kosztują 40 zł (organizatorzy proszą o przychodzenie z odliczoną kwotą), a dochód z imprezy wesprze trzy fundacje Jokot, HaszczePaszcze oraz S.O.S. dla Jamników. Bramki otwarte będą od godziny 17:00, koncert rozpocznie się godzinę później.

Zobacz także: T.LOVE w Stodole jesień 2022 - BILETY i DATA koncertu zespołu Muńka Staszczyka