Metallica zaczyna świętować 30-lecie 'Black Albumu'. Do sprzedaży trafiła specjalna whiskey

i

Autor: screen: https://youtu.be/A8MO7fkZc5o

Metallica zaczyna świętować 30-lecie 'Black Albumu'. Do sprzedaży trafiła specjalna whiskey

2021-06-14 9:43

W 2021 roku, wypada 30-lecie kultowego 'Black Albumu' i z tej okazji ma zapewne pojawić się kilka niespodzianek, Po skromnych zajawkach, pierwszą niespodzianką jest whiskey zespołu, które nawiązuje do kultowego krążka.

Metallica ma na swoim koncie albumy, które przeszły do historii jako kultowe, jednak 'Black Album' otworzył wiele dróg dla zespołu i ugruntował jego pozycję w mainstreamie. W 2021 roku przypada 30-lecie krążka i z tego co było widać ostatnio w social mediach grupy, planowane są jakieś specjalne rzeczy. Pierwszym co się pojawia z okazji 30-lecia grupy, jest specjalne whiskey Metalliki.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Na 30-lecie 'Black Albumu', Metallica wypuszcza specjalną whiskey

Jak powiedział o legendarnej płycie James Hetfield:

Wiele rzeczy się zmieniło po wydaniu „Czarnej płyty”. Drastycznie zmieniło się postrzeganie i percepcja Metalliki. Piosenki takie jak „Sandman”, „Unforgiven” czy „Nothing Else Matters” pokochali ludzie na całym świecie, popularyzując naszą nazwę. Nasze życie się zmieniło i mamy nadzieję, że udało nam się zbliżyć ludzi na świecie.

Faktycznie, obchodząca w sierpniu 30 lat płyta, otworzyła zespołowi wiele dróg i ugruntowała jego pozycję w masowej świadomości odbiorców. Pierwszą rzeczą, która uczci wydawnictwo jest specjalne whiskey, które zespól wydaje we współpracy z Blackened American Whiskey. Tak prezentuje się wyjątkowy trunek:

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?