Metallica udostępniła na 35-lecie 'Master Of Puppets', kolekcję ciuchów i akcesoriów. Fani zdziwieni i trochę zażenowani

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Metallica

Metallica udostępniła na 35-lecie 'Master Of Puppets', kolekcję ciuchów i akcesoriów. Fani zdziwieni i trochę zażenowani

2021-03-04 9:24

3 marca 2021, przypadło 35-lecie albumu 'Master Of Puppets', który był ostatnim, nagranym z Cliffem Burtonem Z okazji specjalnego jubileuszu, zespół udostępnił specjalną kolekcję ciuchów i akcesoriów, co wywołało lekkie zażenowanie wśród fanów.

Album 'Master Of Puppets', 3 marca 2021 roku, obchodził 35-lecie powstania. Krążek był dla zespołu przełomowy, a dla wielu fanów jest do dzisiaj najlepszym dokonaniem zespołu. Warto też zaznaczyć, że jest to ostatni album grupy, który został nagrany z tragicznie zmarłym Cliffem Burtonem. Z okazji jubileuszu, grupa udostępniła informację o specjalnej kolekcji ciuchów i akcesoriów, które zostały stworzone z firmą Burton. No i tutaj zaczęła się mała burza.

Co tam w środku gra? - Motorhead

Metallica udostępniła specjalną kolekcję na 35-lecie 'Master Of Puppets'. Fani są lekko zażenowani

Z okazji 35-lecia 'Master Of Puppets', zespół udostępnił specjalną kolekcję, stworzoną we współpracy z firmą Burton. Nie jest to dziwne, ponieważ wcześniej zespół miał już taką akcję z tą firmą, jak również z markami Vans czy Billabong. Niestety, fanom nie spodobał się fakt, że kolekcja pojawiła się w 35-lecie ostatniej płyty z Cliffem Burtonem oraz, że dostępna jest między innymi walizka podróżna. przypominająca case zespołu. 

Niektórym fanom nie podoba się to, że może się to kojarzyć z tragiczną śmiercią basisty, a do tego, pojawią się głosy, że można było wymyślić coś lepszego na 35-lecie tak kultowego krążka. Zobaczcie, jak wyglądają rzeczy ze wspomnianej kolekcji:

Warto dodać, że nie była to jedyna akcja związana z 35-leciem krążka. Metallica udostępniła specjalny cover fanów oraz wystąpiła w telewizyjnym show, wykonując numer 'Battery'.

Obecnie zespół pracuje nad nową płytą, która nie ma jeszcze daty premiery.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?