Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

2019-12-16 13:10
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=LkU7oY5jksw

Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.

Trasa WorldWired Tour była bardzo udana dla zespołu Metallica, o czym świadczyć może fakt, że większość koncertów wyprzedawała się w kilka minut. Grupa grała przekrojowo materiał, nie zapominając o największych klasykach. Oczywiście, tradycją było odgrywanie coveru jakiegoś numeru, który związany jest z danym krajem lub miastem. W Warszawie był to oczywiście utwór Czesława Niemena - 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. Jednak, równie bardzo oczekiwany był kawałek 'Nothing Else Matters', który wybrzmiał na PGE Narodowym!

WDOWA PO CHRISIE CORNELLU POZYWA ZESPÓŁ SOUNDGARDEN! O CO CHODZI?Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

Klasyczny numer z legendarnej już 'Czarnej płyty' wywołał wiele emocji, a publiczność w piękny sposób rozświetliła cały PGE Narodowy. Zobaczcie i posłuchajcie kultowego numeru:


MARILYN MANSON I MARIAH CAREY W ŚWIĄTECZNYM HICIE! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWALIŚCIE!