Måneskin podbił serca Polskich fanów

i

Autor: Materiały prasowe

Måneskin podbił serca Polskich fanów

2021-06-30 14:15

W ubiegły weekend Polskę odwiedzili zwycięzcy Eurowizji 2021, włoski zespół Måneskin. W ramach wizyty wylądowali w Warszawie, gdzie odbyły się wywiady z redakcjami największych polskich mediów. Później polecieli do Sopotu, by zagrać dla nas swoje przeboje podczas Polsat SuperHit Festiwal 2021.

Podczas występu w Sopocie, Måneskin wykonał trzy utwory z płyty „Teatro D’Ira Vol. 1” – zwycięski utwór z eurowizji „Zitt E Buoni”, „Lividi Sui Gomiti", oraz zamykający „I Wanna Be Your Slave”, po którym Damiano skierował do widzów ważne słowa o tolerancji i miłości. W zaledwie dwa dni nagranie utworu zostało odtworzone ponad 1.5 miliona razy! Grupa otrzymała także dwie złote płyty za wyniki singli „Zitti E Buoni” oraz „I Wanna Be Your Slave” w Polsce. Mimo, że Måneskin dużo czasu poświęcił na przygotowywania do występów i rozmowy z dziennikarzami, zespół nie zapomniał o polskich fanach. Członkowie za każdym razem widząc rzesze czekających na nich osób zatrzymywali się pozując do zdjęć i podpisując płyty. Nie będziemy długo czekać na kolejną wizytę. Måneskin pojawi się na Open'er Park 2021 już w czwartek 19ego sierpnia. Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane w kilka minut po ogłoszeniu.

Wywiad z Maneskin

Måneskin powstał w 2016 roku a reprezentantem Włoch w konkursie Eurowizji został po wygranej na festiwalu w San Remo. W jego skład wchodzą: wokalista Damiano David, gitarzyści Victoria De Angelis i Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio! Grupa skradła serca widzów, wykonując rockową piosenkę „Zitti e Buoni”. To pierwsza wygrana Włoch w konkursie od ponad 30 lat. Członkowie zespołu muzykę, którą tworzą określają jako połączenie rocka alternatywnego, funk rocka i glam rocka. Od czasu zwycięstwa na Eurowizji ich single „Zitti e buoni” oraz „I WANNA BE YOUR SLAVE” utrzymują się w czołówce najpopularniejszych utworów w serwisach streamingowych, a płyta „Teatro D'ira. Volume 1” podbija listy bestsellerów w całej Europie.

Sonda
Lubisz muzykę zespołu Maneskin?