Maleńczuk wyśmiewa dobrą zmianę - teledysk Fajnie

2016-09-30 0:13
Maciej Maleńczuk wyśmiewa dobrą zmianę w teledysku Fajnie
Autor: fot. screen z youtube.com/MaciejMalenczuk Maciej Maleńczuk - Fajnie - nowy teledysk

Maciej Maleńczuk zaprezentował nowy teledysk w którym wyśmiewa polityczne przemiany w Polsce zwane 'dobrą zmianą'. Video do fajnie możecie obejrzeć na EskaROCK.pl.

Maciej Maleńczuk zaprezentował nowy teledysk zatytułowany Fajnie, który jest jego autorskim komentarzem wydarzeń politycznych w Polsce. Wieloletni lider Pudelsów i Homotwista nie słynie z tego, że gryzie się w język. Tym razem jest podobnie. Pamiętacie kawałek o Władimirze Putinie? Tym razem bohaterami są politycy z pierwszych stron polskich gazet.

Maciej Maleńczuk wyśmiewa dobrą zmianę w teledysku Fajnie

Trzeba przyznać, że Maciej Maleńczuk rozdaje uszczypliwości na wszystkie strony. W pierwszej zwrotce bohaterami są politycy związani z nową władzą, w drugiej jej przeciwnicy i poprzedni rząd. Jako patriota nie mogłem zareagować inaczej niż pozytywnie i oto efekty: piosenka Fajnie, w której ukazuję największe postaci na polskiej scenie politycznej i ich głębokie tezy - napisał na swoim profilu na Facebooku.

Maleńczuk - Fajnie - nowy teledysk z politycznym podtekstem

To jednak i tak nie cała galeria postaci. Obok Andrzeja Dudy, Jarosława Kaczyńskiego czy Donalda Tuska w klipie pojawiają się m.in. Benedykt XVI, Miley Cyrus czy Józef Piłsudski. Niezły przekrój. Sprawdźcie jak wyszło.