Makijaż wampirzycy tutorial Emmy Pickles

i

Autor: fot. screen klipu z YouTube

Makijaż na Halloween 2015 - Jak zmienić się w wampirzycę? Krok po kroku! [VIDEO]

2015-10-31 17:47

Wampirzyca to chyba najpopularniejszy makijaż na Halloween. Jeśli nie masz pomysłu na makijaż i kostium, wyjaśnimy krok po kroku, jak przeobrazić się w seksowną amatorkę ciepłej krwi, śnieżnobiałej cery i czarnych, zwiewnych szat. Zobacz tutorial i posłuchaj muzyki inspirowanej wampirami na EskaROCK.pl!

Makijaż na Halloween 2015 nie musi być przerażający. Wampirzyca będzie równie efektowna, co makijaż zombie, ale o wiele bardziej kobieca. Kilka prostych kroków sprawi, że zmienisz się w prawdziwego wampa i oczarujesz gości imprezy Halloween.

Makijaż na Halloween - jak zrobić się na wampirzycę?


KROK 1
Pokryj twarz możliwie najjaśniejszym podkładem. Możesz swój podkład wymieszać z białą farbą do twarzy lub użyć białego pudru.

KROK 2
Odstaw puder brązujący. Konturowanie policzków, czoła, nosa i żuchwy z powodzeniem wykonasz jasnoszarym cieniem. Dzięki niemu makijaż na halloween będzie bardziej upiorny.

KROK 3
Nie używaj korektora pod oczy! Zasinienia są w tym makijażu wręcz wskazane. Możesz pogłębić cienie pod oczami fioletowym cieniem.

KROK 4
Podkreśl brwi. Przy mocnym makijażu oczu, brwi nie mogą zniknąć, dlatego najlepiej podkreślić je kredką lub cieniem w odcieniach ciemnego brązu, albo czerni.

KROK 5
Czarna kredka to w Halloween 2015 must have. Nie oszczędzaj jej. Demoniczny i uwodzicielski makijaż oczu wampirzycy musi być podkreślony czernią.

KROK 6
Czerwona szminka i halloweenowa wampirzyca to bardzo dobre połączenie. Im bardziej krwisty odcień będzie miała pomadka, tym lepiej.

KROK 7
Kolorowe szkła kontaktowe, protezy kłów czy kapiąca z ust sztuczna krew nie są obowiązkowe, ale idealnie dopełnią halloweenową stylizację.

Zobaczcie, jak beauty guru, Emma Pickles zmienia się w seksowną wampirzycę:Przy okazji posłuchajcie jednego z kawałków Myslovitz, i zobaczcie klip, w którym Artur Rojek wciela się w wampira:Kiedy jest Halloween 2015?