Magia nagości

i

Autor: screen youtube.com, kanał OUTtv screen youtube.com

Magia nagości - polska edycja jednak w TV. Kiedy premiera kontrowersyjnego show?

2021-08-17 10:07

Magia nagości to program, który jeszcze nie pojawił się w telewizji, a już wywołał wiele kontrowersji. Polska edycja tego szokującego show miała pojawić się na antenie kanału Zoom TV, ale jego emisja została odwołana. Teraz okazuje się, że program jednak trafi do telewizji. Pojawiła się nowa data premiery Magii nagości.

Magia nagości. Polska - tak brzmi oficjalna nazwa nowego programu randkowego. To jeden z najbardziej wyczekiwanych show tego roku. Kiedy na początku 2020 pojawiła się informacja o jego realizacji, pojawiło się wiele kontrowersji, ponieważ tak odważnej produkcji w polskiej telewizji jeszcze nie było. O czym jest Magia nagości? Ubrana osoba ma przed sobą rozebranych uczestników, którzy początkowo ukryci są w kabinach. Ich ciała odsłaniane są stopniowo w każdej rundzie od stóp w górę, a osoba, która dokonuje wyboru, stopniowo eliminuje kolejnych uczestników, aż zdecyduje, z kim chce iść na randkę. Wiele osób oburzało się, że to przekroczenie granicy dobrego gustu, jednak zainteresowanie programem było bardzo duże. Teraz telewizja Zoom TV poinformowała, że show jednak trafi na ich antenę. Kiedy premierowy odcinek?

ESKA Budzi Na Śniadanie

Magia nagości. Polska - kiedy premiera?

Magia nagości. Polska w telewizji pojawi się już jesienią. Zoom TV poinformowało, że pierwszy odcinek randkowego show zostanie wyemitowany w piątek 3 września 2021. Emisja rozpocznie się o godzinie 23:00. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, prowadzącą będzie Beata Olga Kowalska. To może być jedna z najgłośniejszych premier nadchodzącego sezonu.

Magia nagości. Polska - odwołana emisja

Początkowo premiera programu miała odbyć się 14 maja br., jednak z powodu kontrowersji postanowiono ją zawiesić. - Jako nadawca kanału telewizyjnego Zoom TV podjęliśmy decyzję o odłożeniu w czasie premiery show randkowego „Magia nagości. Polska”, która zaplanowana była na antenie Zoom TV - informowały wówczas władze stacji. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: Magia nagości - polska edycja jednak w TV. Kiedy premiera kontrowersyjnego show?