Linkin Park rozpoczęli pracę nad nową płytą. Co wiemy o nowym materiale?

2020-04-30 12:36
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=LYU-8IFcDPw

Po śmierci Chestera Benningtona, Linkin Park pozostają w stanie zawieszenia i trudno powiedzieć co dalej z grupą. Okazuje się, że muzycy pracują nad nowym materiałem, co o nim wiemy?

Gdy odszedł Chester Bennington, wiele osób zastanawiało się, co dalej stanie się z Linkin Park? Muzycy nie potrafili jednoznacznie stwierdzić, czy grupa będzie dalej nagrywać, czy jednak zakończy działalność. Okazuje się, że coś nowego dzieje się w obozie Linkin Park.

NUDZISZ SIĘ NA KWARANTANNIE? TEN GOŚĆ CODZIENNIE ROBI SOBIE JEDEN TATUAŻ Z NUDÓWLinkin Park rozpoczęli pracę nad nową płytą. Co wiemy o nowym materiale?

Basista zespołu, Dave Phoenix Farrell, poinformował, że przed kwarantanną, pracował nad nowym materiałem. Jak powiedział artysta:

W tej chwili, jak wszyscy na całym świecie, siedzimy w domu i spotykamy się na Zoomie. Pracujemy trochę w domu, ale zanim się to wszystko zaczęło pracowaliśmy nad materiałem razem.

Kiedy możemy spodziewać się nowego krążka? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak warto obserwować działania Linkin Park. Widać, że coś się dzieje i wkrótce może się okazać, że nowy krążek jest gotowy.


WIRTUALNE KONCERTY NA FACEBOOKU. JAK BĘDĄ WYGLĄDAŁY TAKIE PŁATNE WYDARZENIA?