Legendarna grupa wraca na Jarocin Festiwal po 40 latach!

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/JarocinFestiwalOfficial

Legendarna grupa wraca na Jarocin Festiwal po 40 latach!

2021-05-14 11:56

Jarocin Festiwal był dla wielu popularnych zespołów początkiem i startem kariery, która trwa do dzisiaj. Legendarna grupa heavy metalowa wraca na scenę festiwalu po 40 latach! Poznaliśmy szczegóły wydarzenia.

Jarocin Festiwal to miejsce szczególne, które dla wielu zespołów było pierwszym zetknięciem się z dużą publicznością i dało początek karierze, która trwa do dziś. Po 40 latach nieobecności na imprezie, w Jarocinie pojawi się legenda heavy metalu, grupa TSA!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

TSA wraca na Jarocin Festiwal! Szczegóły wydarzenia

TSA wraca na Jarocin równo 40 lat po debiucie na festiwalu, a występ odbędzie się 18 lipca 2021. Grupa zapowiada, że zagra koncert złożony z klasyków i przekrojowych kompozycji. Zespół zagra w składzie: Marek Piekarczyk (wokal), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (bas) oraz Zbyszek Kraszewski (perkusja).

Jak powiedział Andrzej Nowak:

Jarocin to była „Bomba Muzyki Rockowej”. Wszyscy żyli muzyką, a nurty muzyczne nie tylko mieszały się na ulicy, a też na scenie. Nie było takiego drugiego miejsca na świecie, a my jako TSA pierwsi przełamaliśmy bariery i skruszyliśmy lody, jakie dominowały wtedy w muzyce rockowej. Nasze obcięte jeansy i gołe torsy i pot, który wylewał się litrami z naszych ciał na scenie, rozwaliły cały Jarocin. I tak się zaczęła nasza kariera!

Jarocin Festiwal 2021 odbędzie się w dniach 16-18 lipca 2021. Bilety dostępne są w opcji jednoniowych wejściówek w cenie 119 zł oraz 3-dniowe karnety za 169 zł.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]