Gene Simmons skomentował pominięcie Iron Maiden w Rock’n’Roll Hall Of Fame

i

Autor: screen: https://youtu.be/2G5rfPISIwo

Gene Simmons skomentował pominięcie Iron Maiden w Rock’n’Roll Hall Of Fame

2021-05-14 10:00

Brak Iron Maiden w Rock’n’Roll Hall Of Fame, budzi ciągle wiele emocji, zwłaszcza u Gene Simmonsa, który mocno pojechał po decyzji w sprawie kultowej grupy i tego, kto został wprowadzony do hali.

Informacja o tym, że Iron Maiden nie zostanie włączone do Rock’n’Roll Hall Of Fame w tym roku, raczej nie zdziwiła nikogo, chociaż pojawiały się głosy zdenerwowanych fanów, którzy są w szoku, że legendarna grupa nie znalazła miejsca w kultowej hali. Na całe to zamieszanie zareagował Gene Simmons, który mocno pojechał po głosowaniu.

Co tam w środku gra? - The Cure

Gene Simmons o braku Iron Maiden w Rock’n’Roll Hall Of Fame

Gene Simmons doszedł do wniosku chyba, że nie warto pisać więcej niż tylko jedno zdanie. W krótkich słowach, muzyk KISS napisał:

RR Hall Of Fame to ściema skoro nie uwzględnili Iron Maiden. Obrzydliwe!

Przewodniczący Rock’n’Roll Hall Of Fame, Greg Harris, skomentował wcześniej brak Iron Maiden, mówiąc:

To bardzo interesujące, bo dostrzegamy każdą odmianę rocka, także metal. Zostali nominowani, zarówno Iron Maiden jak i Judas Priest. 80 procent nominowanych artystów w końcu zostaje wprowadzonych. Jest to więc kwestia ciągłego nominowania ich i poddawania pod głosowanie. Tym razem na liście było 16 artystów. Nie wszyscy mogą zostać wprowadzeni.

W takim razie, pozostaje czekać...

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]