Lana Del Rey ledwo wydała album i już zapowiada kolejny! Kiedy premiera?

i

Autor: Screen: https://youtu.be/yJuV8PDwvC8

Lana Del Rey ledwo wydała album i już zapowiada kolejny! Kiedy premiera?

2021-04-29 10:00

Lana Del Rey nieregularnie wydaje swoje albumy, jednak widać, że ostatnio coś się zmieniło i wokalistka ma sporo weny. Po niedawnej premierze albumu 'Chemtrails over the Country Club', wkrótce otrzymamy nowy album artystki. Co wiemy o wydawnictwie?

Lana Del Rey lubi zaskakiwać swoich fanów i ja widać, ma ostatnio bardzo dużo weny, która odzwierciedla się w nowych wydawnictwach. Po premierze tomiku poezji i albumie 'Chemtrails over the Country Club', wokalistka zapowiedziała nową płytę. Co wiemy o wydawnictwie?

Co tam w środku gra - Evanescence (The Bitter Truth)

Lana Del Rey zapowiada nowy album! Co wiemy o 'Blue Banisters'?

Wiadomo, że nowy album będzie nosił tytuł 'Blue Banisters', a jego premiera zaplanowana została na 4 lipca 2021. Co ciekawe, artystka pochwaliła się na Twitterze czymś w rodzaju okładki płyty. Nie wiadomo jednak, czy to co widzimy będzie finalną okładką. 

Pozostaje czekać na szczegóły, być może wkrótce dostaniemy pierwszy singiel, jednak trudno zgadnąć cokolwiek. Lana Del Rey bywa nieprzewidywalna jeżeli chodzi o jej nowe wydawnictwa. Dla fanów to dobra informacja i chyba nikt nie narzeka.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]