Łąki Łan przerobili T.Love. Podwójna piosenka w akcji T.Cover [VIDEO]

i

Autor: Łąki Łan/screen: youtube.com/user/lakilanTV

Łąki Łan na fali - wierni fani tego się nie spodziewali!

2021-05-12 10:35

Kochają ich tysiące fanek i fanów - Łąki Łan , czyli zespół, którzy powstał na Jam Sessions grając w stołecznych kubach. Na przestrzeni wielu lat grupa wypracowała swój bardzo indywidualny i charakterystyczny styl, który jest wręcz nie do podrobienia. Muzycy postanowili sprawić sporą niespodziankę swoim fanem, a co za tym idzie potwierdzić opinie krążące po mieści, z których jasno wynika, że Łąki Łan są na fali i prężnie działają.

Z zapowiedzi zespołu wynika, że w trakcie lata 2021 będzie dziać się na prawdę sporo! Muzycy właśnie poinformowali gdzie będzie można ich spotkać w najbliższym czasie.

Łąki Łan zagrają w Warszawie!

Łąki Łan zagrają w Warszawie - to już pewna i potwierdzona informacja. Ich cykliczne występu od lat cieszą się stałą popularnością, a więc jeśli jesteście spragnieni energii pod sceną, to nie ma lepszego sposobu na naładowanie koncertowych akumulatorów niż wizyta na pierwszym koncercie Łąki Łan w tym roku.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Organizatorzy wydarzenia z udziałem zespołu zapowiadają, że show pełne będzie niespodzianek, a całość uświetnić ma wyjątkowa oprawa wizualna. - Poczujcie tę moc, energię, endorfinę w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie już 18 czerwca 2021. Wakacyjny vibe w połączeniu z falą pozytywnego szaleństwa płynącego ze sceny sprawią, że będzie to idealny początek koncertowego lata - mówią w rozmowie z pracą organizatorzy koncertu.

Łąki Łan - koncerty i informacje

Łąki Łan - koncerty i informacje na ich temat rozchodzą się po sieci z prędkością światła. najbliższy koncert zespołu odbędzie się 18 czerwca 2021 w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie. Bilety można nabyć już teraz w przedsprzedaży za kwotę 69 złotych. Muzycy zagrają też na innych imprezach! Szansę na spotkanie z warszawskim zespołem będą mieć uczestnicy m.in Pol’and’Rock Festival.

Sonda
Na jaki festiwal w 2021 roku się wybierasz?