Rammstein wyda aranżacje swoich kawałków na fortepian?

i

Autor: fot. Bulls Rammstein wyda książkę z płytą Klavier - zaskakująca pamiątka na XXI urodziny

Który album Rammstein jest najlepszy? Na ten temat wypowiedział się producent zespołu

2020-12-01 11:49

Zespół Rammstein bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki, a niektóre albumy z dyskografii grupy, są dzisiaj uznawane za prawdziwe klasyki. Który krążek zespołu jest najlepszy według Jacoba Hellnera, który jest producentem zespołu od początku kariery?

Rammstein mają na swoim koncie albumy, które do dzisiaj uznawane są za prawdziwe klasyki w swoim gatunku. Oczywiście, fani spierają się, które krążki są lepsze, jednak ten spór może zażegnać Jacob Hellner, który jest producentem zespołu od samego początku. Który album zespołu jest według niego najlepszy?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Która płyta Rammstein jest najlepsza? Ocenił to producent zespołu

W wywiadzie dla ''Teraz Rocka'' Jacob Hellner postanowił rozstrzygnąć spory fanów, mówiąc, który album Rammstein jest według niego najlepszy:

Wszystkie albumy są wyjątkowe, ale to przy „Mutter” poczułem, że trafiliśmy dokładnie w sedno tego, co chcieliśmy osiągnąć od początku. „Herzeleid” i „Sehnsucht” to świetne płyty, ale dopiero „Mutter” był strzałem w dziesiątkę. W tamtych czasach dla artysty najważniejszy był trzeci album, który decydował, czy zapisze się on trwale w historii muzyki. Udało im się stworzyć coś ekscytującego pod względem artystycznym. Ale doceniam wszystkie płyty.

Zobaczymy, jakie zdanie Jacob będzie miał na temat nowego krążka, nad którym zespół pracuje od jakiegoś czasu. Nie wiadomo kiedy album się ukaże, ale wygląda na to, że długo nie będziemy czekać.