Kto to powiedział: Wójt czy Czerepach? Quiz dla fanów serialu “Ranczo”

i

Autor: AKPA - fot. Krzemiński Jordan Quiz z tekstów Wójta i Czerepacha z "Rancza"

quizy

Kto to powiedział: Wójt czy Czerepach? Sprawdź się w quizie z "Rancza"

2024-07-11 14:44

Duet, który na zawsze zapisał się w historii polskiej telewizji. Cezary Żak i Artur Barciś już w latach 90. stworzyli połączenie absolutnie szczególne, mało kto jednak z pewnością spodziewał się, że po kilku latach uda się to powtórzyć. Aktorzy stworzyli zupełnie brawurowy duet w serialu "Ranczo" - czy rozpoznasz słynne powiedzonka Wójta i Czerepacha?

Cezary Żak i Artur Barciś - dwaj wspaniali aktorzy filmowo-telewizyjni oraz teatralni, rozpoznawalne i niezwykle poważane nazwiska w polskim świecie kina i teatru. Drogi Panów przecięły się pod koniec lat 90., kiedy to zostali obsadzeni w głównych rolach serialu komediowego Miodowe Lata. Postacie Karola Krawczyka i Tadzia Norka - mieszkających na Woli przyjaciół, pierwszego, będącego tramwajarzem i drugiego, uwielbiającego swoją pracę w kanałach - natychmiastowo podbiły serca widzów, a duet przeszedł do historii i dziś jest jednym z najbardziej ikonicznych w historii polskiej telewizji.

ZOBACZ TAKŻE: Kto to powiedział: Karol czy Tadzik? QUIZ

Miodowe lata. Zobacz, jak zmienili się aktorzy hitowego serialu!

Quiz z powiedzonek Wójta i Czerepacha z "Rancza"

Nieoczekiwanie ta dwójka ponownie stworzyła niezapomniany duet kilka lat później, na planie innej komediowej produkcji. Cezary Żak i Artur Barciś obsadzeni zostali odpowiednio w rolach Wójta Pawła Kozioła i jego wiernego (mniej lub bardziej, to zależy) współpracownika Arkadiusza Czerepacha w serialu Ranczo. Również i w tym przypadku aktorzy powołali do życia bohaterów niezwykle wyrazistych i charakterystycznych i po raz kolejny przypadli do gustu widzom i widzkom. Obaj bohaterowie zasłynęli ze względu na swoje, słynne już, powiedzonka. Czy rozpoznasz które z nich padło z ust Wójta lub Czerepacha?

Rozwiąż quiz:

Kto to powiedział: Wójt czy Czerepach? Quiz dla fanów serialu “Ranczo”

Pytanie 1 z 10
Kto to powiedział: Wójt czy Czerepach? - "No i zatłukłem wesz jedną"
Listen on Spreaker.