Korzystasz z internetowych lifehacków? Ten TikToker z pewnością to obśmieje i pokaże ci, że jest zawiedziony

i

Autor: screen: https://www.tiktok.com/@khaby.lame?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

Korzystasz z internetowych lifehacków? Ten TikToker z pewnością to obśmieje i pokaże ci, że jest zawiedziony

2021-06-11 13:04

Jeżeli myślicie, że TikTok to zbiorowisko patologicznego contentu, to z pewnością macie w tym trochę racji, jednak zdarzają się perełki, które przywracają wiarę w ludzi z poczuciem humoru. Pewien chłopak, obnaża głupotę internetowych lifehacków, pokazując ogromne rozczarowanie zachowaniem ludzi. Co ciekawe, jego kariera wybuchła nagle i rozwinęła się w błyskawicznym tempie.

TikTok kojarzy się głównie z contentem, który jest delikatnie mówiąc patologiczny lub najzwyczajniej w świecie, niezrozumiały dla starszego pokolenia. Jednak, trafiają się perełki, które potrafią rozbawić do łez i taką perełką właśnie jest 20-letni Khaby Lame, który obnaża internetową głupotę, będąc jednocześnie mocno zawiedzionym.

Wywiadówka - Kasia Lins

20-letni TikToker podbija świat! Wszystko przez obnażanie głupoty lifehacków

20-letni Khaby Lame usłyszał, że traci pracę we włoskiej fabryce, co oczywiście było skutkiem pandemii. Wiadomo, cięcia, fabryki się zamykają, perspektywa marna, co tu robić? Khaby popatrzył na TikToka i doszedł do wniosku, że przecież może zrobić coś tam, a najlepiej jak obnaży głupie lifehacki z sieci, których jest pełno w social mediach. Jednak obnażyć to za mało, trzeba było pokazać jak się to robi w rzeczywistości i jeszcze dosadnie pokazać, że jest się totalnie zażenowanym. Efekt? Popularność na cały świat.

Jak popularność wygląda w liczbach? 70 milionów obserwujących, 940 milionów polubień, a większość w ciągu miesiąca! Wzrost jest gigantyczny, a warto dodać, że na nagraniach nie pada ani jedno słowo! Co ciekawe, eksperci szacują, że chłopak może przebić najsłynniejszą Tiktokerkę - Charli D’Amelio. 

Khaby jak sam podkreśla, za pieniądze zarobione dzięki platformie, chce kupić mamie dom. Zobaczcie nagrania, które podbiły TikToka:

Sonda
TikTok - korzystasz z apki?