Koncert w czasie pandemii - tak wyglądał występ na nowych zasadach [WIDEO]

2020-05-21 17:28
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=GrC0aNl0keI

Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkie plany koncertowe i nadal ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy. Jednak, koncerty w pewien sposób wracają i w sieci można zobaczyć, jak wyglądał pierwszy występ w czasie pandemii.

Brak koncertów doskwiera nie tylko fanom, ale również artystom, którzy musieli odwołać swoje trasy koncertowe. Pandemia koronawirusa zamknęła wszystkich w domach, oddalając perspektywę wyjścia na koncert i to na długie miesiące. Na szczęście, coś pomału się dzieje w tym temacie i mamy już pierwszy, udany koncert podczas pandemii. Jak wyglądało takie wydarzenie?

AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘKoncert podczas pandemii - jak wyglądało pierwsze wydarzenie w dobie koronawirusa?

W stanie Arkansas wystąpił Travis McCready, który jest liderem Bishop Gunn. Był to pierwszy występ w czasie pandemii, w obiekcie mieszczącym 1100 osób, mogło przebywać 229 osób. Dodatkowo, każdy musiał mieć maseczkę, mierzono również temperaturę przed wejściem. Oczywiście, każdy musiał zachować odpowiedni odstęp, a miejsca były tylko siedzące. Tak wyglądał specjalny występ:Czy tak będą wyglądały koncerty? Z pewnością, zanim wszystko wróci do normy, tak będą wyglądały występy, jednak miejmy nadzieję, że taki stan nie potrwa zbyt długo.


KONCERTY ROCKOWE 2021 - DATY I MIEJSCA WYDARZEŃ W POLSCE