Kolejna była partnerka oskarża Marilyna Mansona: ciął moją klatkę piersiową i gonił mnie z siekierą

i

Autor: screen: https://youtu.be/w5LZ8YErl2M

Kolejna była partnerka oskarża Marilyna Mansona: ciął moją klatkę piersiową i gonił mnie z siekierą

2021-02-11 13:49

Sytuacja Marilyna Mansona jest bardzo słaba i wygląda na to, że to nie koniec doniesień o relacjach artysty z partnerkami. Tym razem była dziewczyna wokalisty, która znana jest widzom z 'Gry o tron', wyjawiła wstrząsające fakty,

Sprawa sytuacja Marilyna Mansona jest bardzo zła i wygląda na to, że to nie koniec nowych informacji na temat artysty i jego związków. Po kilku relacjach byłych partnerek artysty, w sieci pojawiły się informacje na temat relacji wokalisty z Esmé Bianco, która spotykała się z Mansonem w 2011 roku. Aktorka znana z 'Gry o tron', wyjawiła przerażającą prawdę o byciu w związku z muzykiem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Esmé Bianco o relacji z Marilynem Mansonem: To człowiek, który powinien do końca życia siedzieć za kratami

W rozmowie z magazynem 'The Cut', aktorka wyznała, że mieszkając z Mansonem w 2011 roku, doświadczyła prawdziwego koszmaru. Bianco miała być bita i okaleczana przez Mansona, który pociął jej klatkę piersiową nożem. Jak mówi aktorka:

Pamiętam, jak tam leżałam i nie opierałam się temu, co robi. To była taka ostatnia chwila, w której straciłam wszelkie poczucie nadziei i bezpieczeństwa.

Do tego Manson często ją upokarzał wśród znajomych, zwłaszcza gdy zagrała w odważnej scenie w 'Grze o tron'. To wtedy włączył w zapętleniu odważną scenę z Bianco i powiedział:

To moja dziewczyna, ona jest dziwką. Zobacz, jej cycki wypadły

Dlaczego sprawa nie została zgłoszona na policję? Bianco bała się, że straci wizę pracowniczą, a w tamtym czasie Manson pracował nad filmem 'Phantasmagoria', w którym Esmé miała wystąpić. Jak sama powiedziała:

Myślę, że szukałam dla niego wymówek. Byłam wtedy w trybie przetrwania, mój mózg nauczył mnie być pokorną i miłą. Czułam się jak więzień. Robiłam wszystko, dla jego przyjemności. To, z kim rozmawiałam, było przez niego całkowicie kontrolowane. Do rodziny dzwoniłam, ukrywając się w szafie. 

Punktem granicznym miał być dzień, gdy Manson gonił ją z siekierą, to właśnie wtedy Bianco uciekła, opuszczając dom gdy artysta spał. Tak samo jak Evan Rachel Wood, aktorka również opowiedziała dwa lata temu swoją historię w Senacie USA. Nie podała jednak danych oprawcy, dodatkowo stwierdzono u niej PTSD (zespół stresu pourazowego).

Jak dodała aktorka: 

On zasługuje na to, by resztę życia spędzić w więzieniu, jest potworem, który prawie zniszczył mnie i wiele innych kobiet.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat