Corey Feldman o relacji z Marilynem Mansonem: on psuje moje życie

i

Autor: screen: https://youtu.be/4kQMDSw3Aqo

Corey Feldman o relacji z Marilynem Mansonem: on psuje moje życie

2021-02-08 15:13

Sprawa Marilyna Mansona jest coraz gorsza i wygląda na to, że nie dotyczy to tylko relacji damsko-męskich, ale także relacji z przyjaciółmi. Corey Feldman przyznał, że wokalista zachowywał się wobec niego bardzo źle.

Sprawa Marilyna Mansona robi się coraz bardziej niepokojąca, ponieważ do oskarżeń byłych partnerek, dochodzą też słowa ze strony przyjaciół i współpracowników, którzy mają bardzo różne doświadczenia związane z wokalistą. Aktor Corey Feldman ujawnił w poście na Instagramie, że Manson namawiał go do zerwania z abstynencją oraz do zażywania kokainy. To jednak nie koniec, ponieważ muzyk często manipulował aktorem.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Corey Feldman o relacji z Marilynem Mansonem: on psuje moje życie

Jak można przeczytać w poście aktora:

Gdy Manson namawiał mnie do zerwania z abstynencją, wtedy rozpoczęło się trwające dekady znęcanie psychiczne i emocjonalne. Na szczęście, nie doznałem tego wieczoru szkód fizycznych, ale to był początek mojego koszmaru. (...)

 Kilka miesięcy później zadzwonił do mnie w Boże Narodzenie, życzył mi wesołych świąt i zaprosił na przyjęcie w szykownej indyjskiej restauracji, w której goście siadają na poduszkach. Okazało się, że byłem „gościem honorowym”, bo wszyscy zaczęli robić sobie ze mną zdjęcia, a on mnie uścisnął, wziął za rękę i poprowadził do stolika obok siebie. Potem poszliśmy do jego domu, gdzie zaczął się koszmar. Od tamtej pory, on psuje moje życie.

Manson nie odniósł się do rewelacji aktora i w zasadzie od kilku dni nie udziela się w mediach. Po wybuchu afery, współpracę z artystą zerwała wytwórnia oraz jego agent.

Till Lindemann - tak zmieniał się wokalista Rammstein na przestrzeni lat