Keitch Richards bardzo szczerze o 60-leciu The Rolling Stones. Co się wydarzy?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=nVrdXUHvsF0 Screen: https://www.youtube.com/watch?v=nVrdXUHvsF0

Keitch Richards bardzo szczerze o 60-leciu The Rolling Stones. Co się wydarzy?

2020-11-12 10:09

Mimo upływu lat, zespół The Rolling Stones nadal gra i cieszy się niesłabnącą popularnością. Wkrótce będziemy świętować 60-lecie istnienia grupy, czy z tej okazji grupa planuje jakieś specjalne rzeczy?

The Rolling Stones to z pewnością legenda i nie ma co do tego wątpliwości. Mimo upływu lat, grupa cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i nie traci energii, która dosłownie wybucha na koncertach. Wkrótce czeka nas 60-lecie zespołu i pojawiają się pytania, czy są plany na specjalne uroczystości? Na to postanowił odpowiedzieć Keith Richards.

Co tam w środku gra? - Motorhead

60-lecie The Rolling Stones - czy zespół coś planuje?

W wywiadzie dla magazynu magazyn ''GQ'', zapytano Keitha Richardsa o to, czy są plany na obchody 60-lecia grupy? Artysta odpowiedział:

W planach mamy dożyć tego czasu. Nie słyszałem o żadnych planach, ale jestem pewien, że jakieś przygotowania trwają. Najpierw mam nadzieję przetrwać ten rok i zobaczyć, co nam się uda zdziałać w przyszłym roku. Myślę, że w tej chwili są ważniejsze problemy od jubileuszu The Rolling Stones. Cieszę się, że tu wszyscy jesteśmy, ale zostawię ten temat w tym miejscu.

The Rolling Stones mają do zagrania zaległe koncerty, które teoretycznie zostały przełożone na 2021 rok. Jak będzie to wszystko wyglądać? Zespół nie ujawnił jeszcze nic.