Kasia Lins: „Moja wina” na LP i prestiżowa nominacja

i

Autor: Matriały prasowe Materiały prasowe

Kasia Lins: „Moja wina” na LP i prestiżowa nominacja

2020-11-20 15:20

Doskonale odebrany album „Moja wina” doczekał się wersji winylowej. Artystka może poszczycić się także prestiżową nominacją w plebiscycie Róże Gali – wszystko za sprawą koncertu-spektaklu online promującego piosenki z drugiego albumu.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album. Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzują duszna atmosfera oraz filmowy nastrój.

Eska Rock szybkie pytania KASIA LINS

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

Album „Moja wina” promują 3 single i klipy oraz koncert – spektakl online „Czego dusza pragnie [live show]''. Dzięki wyjątkowemu koncertowi Kasia otrzymała nominację w prestiżowym plebiscycie Róże Gali w kategorii Muzyka. Zwycięzców wybierze kapituła, w której w tym roku zasiadają: dziennikarka telewizyjna Grażyna Torbicka, pisarz i scenarzysta Igor Brejdygant, content director Burda Media Katarzyna Dąbrowska oraz redaktor prowadząca Gala.pl Sandra Hajduk.

„Moja wina” – spis utworów:

STRONA A

JEŻELI KOCHASZKONIEC ŚWIATARÓB TAK DALEJBOŻEJESTEŚ KRWIĄ W MOJEJ ŻYLEMOJA WINA

STRONA B

ŚNIŁAM, ŻE JEST SPOKÓJPROWADŹ PO RAJUMORZE CZERWONEGROŻĄ NAM WOJNĄKOBIETY BY BUKOWSKINIE SYP SOLĄ