Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska

i

Autor: Instagram / Patrycja Tuchlińska Józef Wojciechowski, Patrycja Tuchlińska

74-letni milioner rozpieszcza 24-latkę. Wnuczka? To jego nowa dziewczyna!

2021-03-16 9:25

Józef Wojciechowski jest postacią doskonale kojarzoną chyba przez wszystkich fanów polskiej piłki nożnej. Ekscentryczny milioner i były właściciel Polonii Warszawa swego czasu nadawał naszemu futbolowi mnóstwo kolorytu. Obecnie nie jest już bezpośrednio związany z działaniem w tym obszarze, ale w dalszym ciągu wspomina się jego różne zachowania. A prywatnie? 74-latek ułożył sobie życie u boku młodszej o 50 lat Patrycji Tuchlińskiej. I nie szczędzi jej przyjemności!

Swego czasu Ekstraklasa bez Józefa Wojciechowskiego bez wątpienia byłaby mniej interesująca. Bogaty biznesmen wykładał wielkie pieniądze na Polonię Warszawa i oczekiwał, że zagwarantuje to szybki sukces. "Czarne Koszule", nawet pomimo posiada w składzie kilku naprawdę klasowych piłkarzy, nigdy jednak nie mogły się przebić na stałe na szczyt ligowej tabeli. Grały co prawda w europejskich pucharach, ale to nie zadowalało właściciela, który po kilku latach takich niepowodzeń zdecydował się wycofać z klubu. Polonię spotkał potem dość trudny los - obecnie walczy w niższych ligach i o potędze z czasów Wojciechowskiego może tylko pomarzyć. Sam biznesmen jednak nie narzeka, jako że cieszy się życiem u boku 50 lat od siebie młodszej dziewczyny - Patrycji Tuchlińskiej.

Piotr Żyła wreszcie zareagował na paskudne obelgi od Niemca. Rozpętało się piekło, a odpowiedź wgniata w fotel!

A ta od czasu do czasu publikuje zdjęcia luksusów, w jakie opływa. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że były właściciel Polonii Warszawa staje na głowie, aby dogodzić swojej ukochanej. I to mu się udaje! Więcej szczegółów znajdziecie w poniższej galerii zdjęć.

Jeszcze niedawno po takim zdjęciu Andrzeja Grabowskiego rozpętałaby się burza. Teraz nikt nie chce mu już tego robić

Tęsknisz za Ekstraklasą? Te kluby kiedyś walczyły o mistrzostwo, ale już NIE ISTNIEJĄ [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Dwukrotny (1998 i 1999) zdobywca Pucharu Polski, klub związany z Ryszardem F. ps. "Fryzjer" to:
Wyciekły PRAWDZIWE zarobki Roberta Lewandowskiego. Kwota POWALA | Futbologia
Źródło: 74-letni Józef Wojciechowski rozpieszcza swoją 24-letnią dziewczynę. Patrycja Tuchlińska pokazuje luksusy