Jenna Ortega

i

Autor: DIMITRIOS KAMBOURIS/Getty AFP/East News

Jenna Ortega w nowej wersji "Zmierzchu"? Wspomina o niej sama reżyserka

2023-11-28 14:59

Elvis Presley i Wednesday Addams jako Edward i Bella? Od premiery "Zmierzchu" minęło już 15 lat! Z tej okazji reżyserka filmu odwiedza różna miejsca i dzieli się ciekawostkami na temat produkcji. Ostatnio nawet zdradziła, kogo widziałaby w głównych rolach, gdyby miała dziś zabierać się na remake.

"Zmierzch" zamierza pójść w ślady "Harry'ego Pottera". Aktualnie powstaje nowa wersja kultowego filmu, która tym razem będzie serialem. Czy nadchodzący tytuł przyjmie się równie dobrze? Na ten moment nie wiemy jeszcze zbyt wiele. W projekt ma być zaangażowana Stephanie Meyer, a scenariusz napisać Sinead Daly. Całość ma być wierna powieściom, a za projekt będzie odpowiedzialne studio Lionsgate. I chociaż nie znamy szczegółów obsadowych, to reżyserka filmu z 2018 roku, Catherine Hardwicke, postanowiła podzielić się informacją, kto według niej pasuje dzisiaj do głównych ról.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Jenna Ortega z szansą na zagranie w serialowym "Zmierzchu"?

Reżyserka Catherine Hardwicke była ostatnio gościnią w "Happy Sad Confused". Podczas rozmowy pojawiło się pytanie o to, kogo dzisiaj widziałaby w roli Belli i Edwarda. Po krótkim wstępie wspomniała, że według niej świetnie tutaj spisałaby się Jenna Ortega. Twórczyni "Zmierzchu" jest zdania, że aktorka stworzyłaby idealny duet z Jacobem Elordim, którego mogliśmy podziwiać ostatnio w filmie "Priscilla", gdzie zagrał Elvisa Presleya. Kto wie, może to właśnie ich zobaczymy w serialowej wersji kultowej produkcji? Poważniejsze prace nad serialem jeszcze nie wystartowały, więc może producenci przemyślą propozycję Hardwicke i faktycznie zaproponują angaż w projekcie wspomnianej wyżej aktorce i aktorowi. Myślicie, że faktycznie spisaliby się w takich kreacjach?

Źródło: Jenna Ortega w nowej wersji "Zmierzchu"? Wspomina o niej sama reżyserka