Jeff Bezos leci w kosmos, a w sieci pojawiła się petycja, by miliarder już tam został

i

Autor: screen: https://youtu.be/30ixRfYhuGQ

Jeff Bezos leci w kosmos, a w sieci pojawiła się petycja, by miliarder już tam został

2021-06-24 12:28

Jeff Bezos jest uznawany za jednego z najbogatszych ludzi na świecie i jak ogłoszono oficjalnie, 4 lipca przestanie być szefem Amazona. Niedawno ogłoszono też, że miliarder poleci w kosmos i zabierze ze sobą osoby, które wylicytowały nietypową rozrywkę. Okazuje się, że powstała specjalna petycja, która prosi o to, by Bezos już nie wracał na ziemię.

Jeff Bezos jest z pewnością postacią kontrowersyjną, która ma wielu przeciwników. Nikt jednak nie spodziewał się, że miliarder może być tak nielubiany i to na tyle, by ludzie życzyli mu, aby został w kosmosie.

Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?

Jeff Bezos leci w kosmos, a ponad 40 tysięcy osób chce, aby już nigdy nie wrócił

W serwisie Change.org pojawiły się dwie petycje i raczej nie zrobili ich fani miliardera. Jednak nazywa się 'Nie pozwól Jeffowi Bezosowi wrócić na ziemię' i została podpisana przez 23 tysiące osób, a drugi to 'Petycja, aby nie pozwolić Jeffowi Bezosowi na powrót na ziemię' i została podpisana przez 18 tysięcy osób. Cóż, czy Jeff robi coś z tym? Absolutnie nie i chyba z jego stanem konta, nie ma co się przejmować tym. Pozostaje jedno, zobaczyć czy petycja coś da.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]