Doppelgänger. Sobowtór / Jakub Gierszał

i

Autor: Materiały prasowe; Screen z Instagram.com/bergchauzensfx

CIEKAWOSTKI

Jakub Gierszał z toną silikonu na twarzy. Tak przygotowywano go do roli w "Doppelgänger. Sobowtór"

2023-10-04 16:30

Nowy thriller w reżyserii Jana Holoubka może pochwalić się naprawdę dobrymi recenzjami. Mówiąc o produkcji, szczególnie wyróżnia się tutaj scenariusz, zdjęcia i obsadę. W główną rolę wciela się, znany przede wszystkim z "Sali samobójców", Jakub Gierszał. Zobaczcie, jak przygotowano go do jednej ze scen!

"Doppelgänger. Sobowtór" to historia opierająca się na prawdziwych wydarzeniach. Agent specjalny, przejęta nowa tożsamość i budowanie kariery szpiegowskiej to główna oś fabuły. Produkcja zadebiutowała w kinach 29 września 2023 roku, ale zdążyła już być nominowana w kilku kategoriach do Złotych Lwów, m.in. za reżyserię, zdjęcia i kostiumy. Pojawiło się także wyróżnienie dla drugoplanowej roli, którą zagrał Tomasz Schuchardt. W obsadzie nie brakuje międzynarodowych nazwisk, bo znalazła się tutaj chociażby Emily Kusche, ale pierwsze skrzypce i tak odgrywa Jakub Gierszał jako Józef Wieczorek vel Hans Steiner.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "Doppelgänger. Sobowtór" - obsada. Na ekranie nie brakuje zagranicznych gwiazd!

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Jakub Gierszał z niesamowitą przemianą

Do jednej ze scen aktor musiał poddać się solidnej charakteryzacji. Mocny makijaż, doklejony wąs i przedłużone włosy to jednak nie wszystko. Jakubowi Gierszałowi dodano również drugi podróbek i solidną warstwę silikonu na twarz. Jedna z osób pracujących przy tym filmie, Eliza Bergchauzen, podzieliła się na swoim instagramowym profilu krótkim filmem, w którym zdejmuje całą tę charakteryzację z odtwórcy roli Józefa Wieczorka. Z materiałem możecie zapoznać się poniżej. Musicie przyznać, robi wrażenie!

Źródło: Jakub Gierszał z toną silikonu na twarzy. Tak przygotowywano go do roli w "Doppelgänger. Sobowtór"