Jak Geta Van Flet radzą sobie z hejtem? Na to odpowiedział lider zespołu

i

Autor: screen: https://youtu.be/vrWFu5k1Jpg

Jak Greta Van Fleet radzą sobie z hejtem? Na to odpowiedział lider zespołu

2021-04-26 12:17

Greta Van Fleet to zespół, który w krótkim czasie dorobił się ogromnej ilości fanów i hejterów. Jak młoda grupa radzi sobie z negatywnymi opiniami? O tym opowiedział basista zespołu, Sam Kiszka.

Greta Van Fleet to zespół, który w krótkim czasie stał się niesamowicie popularny, a co za tym idzie dorobił się wielu hejterów. Jak grupa radzi sobie z krytycznymi opiniami? Na to zagadnienie odpowiedział basista zespołu, Sam Kiszka.

Co tam w środku gra? - Kult

Jak Greta Van Fleet radzi sobie z hejtem? Opowiedział o tym Sam Kiszka

Najczęstszym zarzutem wobec zespoły jest to, że grupa jest za bardzo podobna do Led Zeppelin. Jak z hejtem radzi sobie zespół? O tym opowiedział basista zespołu, Sam Kiszka:

Lubimy być odłączeni od źródła hejtu, ponieważ to może wejść do głowy, a lepiej do tego nie dopuścić. Dysponujemy technologią, dzięki której każdy może powiedzieć, co tylko mu się podoba w dowolnym momencie.

To niesprawiedliwe, niesprawiedliwe wobec nikogo, kto może być celem takiej szybkiej, intensywnej i niefiltrowanej przez nikogo reakcji na dane wydarzenie. To rzecz w internecie, której jako społeczeństwo jeszcze nie rozumiemy.

Zespół z pewnością będzie jeszcze budził skrajne emocje.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]