Foo Fighters

i

Autor: Foo Fighters / screen z YouTube: Foo Fighters Foo Fighters

Foo Fighters szokują! Ten klip przejdzie do historii Internetu

2021-04-23 13:54

Foo Fighters sprawili swoim fanom nie lada niespodziankę już jakiś czas temu. Konkretnie miało to miejsce w lutym 2021 roku kiedy to premierę miał ich najnowszy album Medicine at Midnight. Wydanie było promowane już od listopada 2020 roku za pomocą singla Shame Shame, który wprawił nie mała konsternację samych znawców branży muzycznej - dziennikarzy, którzy mieli spory problem ze zrecenzowaniem tego konkretnego utworu. najsłynniejszą okazała się opinia, że singiel ten to "finalny fak pokazany rokowi 2020.

Teraz Foo Fighters postanowili podzielić się z fanami na całym świecie swoim kolejnym numerem, do którego powstał teledysk, który z pewnością przejdzie do historii - czegoś takiego jeszcze nie widzieliście!

Foo Fighters -  ten klip przejdzie do historii Internetu

Pewne jest już, że ten klip Foo Fighters przejdzie do historii Internetu. Wszystko za sprawą ekipy z Bomper Studio, która odpowiada za nagranie teledysku do kawałka Chasing Birds. jest to animowana produkcja, w której możemy śledzic losy muzyków, którzy trafili na pustynię gdzie spotykają ich zaskakujące przygody.

Eska Rock szybkie pytania MARIA SADOWSKA

W klipie muzycy są świadkami nadprzyrodzonych zdarzeń rodem z filmu scince-fiction. Ich oczom ukazują się chociażby latające wielbłądy, śpiewające kaktusy, a ich ciała rozpływają się niczym w nieistniejącej rzeczywistości pełnej kolorów i dziwnych zdarzeń.

Foo Fighters - animowany teledysk do singla Chasing Birds

Animowany teledysk Foo Fighters do singla Chasing Birds przykuł uwagę internautów na całym świecie i jest jednym z najczęściej komentowanych w kanale YouTube muzyków. Klip jak dotąd obejrzało już ponad 350 tysięcy widzów, a pozytywne reakcje w postaci uniesionych w górę kciuków zostawiło aż 17 tysięcy użytkowników serwisu. Wide trafiło do sieci 20 kwietnia 2021 roku i nadal budzi nie małe emocje wśród miłośników muzyki tworzonej przez kapelę, która subskrybuje w Internecie prawie 3 miliony fanów.

Sonda
Podoba Ci się nowy klip Foo Fighters?