Corey Taylor/Slipknot

i

Autor: fot. Bulls SLIPKNOT: Corey Taylor skomentował odejście Joeya Jordisona oraz wypowiedział się o przyszłości zespołu [VIDEO]

Jak Corey Taylor ocenia poprzedniego wokalistę Slipknota? Artysta wypowiedział sie o Andersie Colsefinim

2020-12-01 12:55

Zanim Corey Taylor stał się twarzą grupy Slipknot, na miejscu wokalisty w zespole był Anders Colsefini. Zapytano Coreya o to, jak po latach ocenia swojego poprzednika?

Nie wszyscy fani wiedzą, że pierwszym wokalistą Slipknota, nie był Corey Taylor, a Anders Colsefini, który współtworzył zespół do 1997 roku. Nie wszyscy fani wiedzą, że Anders ma na koncie album z zespołem, którego tytuł to 'Mate, Feed, Kill, Repeat (Mate. Feed. Kill. Repeat'. Jak po latach swojego poprzednika ocenia Corey Taylor?

Co tam w środku gra? - Luxtorpeda

Corey Taylor o swoim poprzedniku w Slipknocie: wspaniały wokalista i growler

W wypowiedzi dla ''Good Company With Bowling'', Corey powiedział o swoim poprzedniku:

Znałem go od około 1995 roku, czyli na dwa lata przed tym, jak dołączyłem do zespołu. To był gość imieniem Andy i był świetny. Wspaniały wokalista i growler. Był niesamowity w tym, co robił. Oni jednak szukali kogoś o nieco innych umiejętnościach, a ja byłem drugim największym psem w mieście. Współtworzyłem wtedy jednak Stone Sour, dlatego postanowiliśmy robić koncerty wspólnie – Slipknot oraz Stone Sour.

Dla tych, którzy nie znają Slipknota bez Coreya Taylora, poniżej możecie sprawdzić album 'Mate, Feed, Kill, Repeat (Mate. Feed. Kill. Repeat)':