Jak Bon Scott zareagował na Briana Johnsona? Opowiedział o tym Angus Young?

i

Autor: screen: https://youtu.be/ga5qfM2-kog

Jak Bon Scott zareagował na Briana Johnsona? Opowiedział o tym Angus Young?

2021-03-02 13:00

Historia AC/DC dzieli się na czas z Bonem Scottem i czas z Brianem Johnsonem. Nie każdy jednak pamięta, że panowie się znali i to jeszcze przed postaniem kultowego zespołu. Jak Bon reagował na Briana? O ty opowiedział Angus Young.

Czasy AC/DC można podzielić na dwa etapy, na ten z Bonem Scottem oraz na ten, gdy w grupie pojawił się już Brian Johnson. Nie wszyscy pamiętają jednak, że panowie znali się jeszcze przed powstaniem AC/DC! Angus Young wspomniał, jak Bon reagował na śpiew Briana i jego zachowanie na scenie.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Jak Bon Scott zareagował na Briana Johnsona na scenie? Opowiedział o tym Angus Young

W wywiadzie dla radia 95.5 KLOS, Angus Young opowiedział o tym, jak Bon Scott zareagował na występ Briana Johnsona z jego zespołem:

Nagle usłyszał jego krzyk. Powiedział, że brzmiał świetnie, jakby na scenie zjawił się Little Richard. Mówił, że ten koleś krzyczał i wył, a potem zaczął rzucać się po podłodze. Bon uważał, że to świetne, powiedział, że to najlepszy koncert i najlepszy wokalista, jaki widział od lat. Ale nie wiedział, że wtedy Brian doznał zapalenia wyrostka robaczkowego. Bon myślał, że to element show. Mówił: „Ten facet jest niesamowity”.

Przypomnijmy, że ostatnim albumem AC/DC, jest wydany w 2020 roku krążek 'Power Up'.

Mural AC/DC w Warszawie