Hot16challenge2 - Kazik Staszewski nominowany do zabawy! Lider Kultu nagra swoje 16 wersów?

2020-05-09 20:43
Ilustracja do artykułu
Autor: FOTO: Dominik Pajewski

Akcja Hot16challenge2, którą zainicjował raper Solar, coraz bardziej wychodzi poza ramy hip-hopu. Swoje zwrotki nagrali już Dawid Podsiadło i Paweł Domagała, a teraz do charytatywnej zabawy został nominowany Kazik Staszewski!

Akcja Hot16challenge2, którą zainicjował raper Solar, cieszy się niesamowitą popularnością i dosłownie zdominowała kartę ''na czasie''. W charytatywnej zabawie, która jest kontynuacją Hot16challenge sprzed prawie 6 lat, chodzi o zarapowanie 16 wersów i nominowanie kolejnych osób. Jest to coś w rodzaju rapowego łańcuszka, jednak w tej edycji chodzi też o wsparcie służby zdrowia, poprzez zrzutkę na stronie siepomaga.pl, a głównym hasłem jest ''Beef z koronawirusem''. Warto zauważyć, że akcja wymknęła się poza hip-hopowe ramy i do zabawy dołączyli się już Dawid Podsiadło i Paweł Domagała, a 7 maja nominowany został Kazik Staszewski!

#HOT16CHALLENGE2 WCHODZI W ŚWIAT POP-ROCKA. SWOJĄ ZWROTKĘ NAGRAŁ DAWID PODSIADŁO I NOMINOWAŁ CIEKAWE GWIAZDY


Kazik Staszewski nominowany do Hot16challenge2! Czy odpowie swoją zwrotką?

Kazika Staszewskiego nominowalo raperzy Medard i Wigor Mor W.A., którzy na koniec swoich zwrotek, zaskoczyli wszystkich nominacjami lidera Kultu.

Czy Kazik odpowie na nominację? Trudno powiedzieć, ponieważ artysta pracuje nad nowym materiałem solowym, jednak możliwe, że znajdzie chwilę czasu na 16 wersów w charytatywnej zabawie. Warto śledzić całą akcję, być może Kazik zaskoczy wszystkich swoją ''szesnastką''.

NICOLAS CAGE WCIELI SIĘ W JOE EXOTICA! KIEDY POJAWI SIĘ SERIAL O ''KRÓLU TYGRYSÓW''?